Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » MIT TEGYEEK? Balzsam tönkre...

MIT TEGYEEK? Balzsam tönkre tette a hajam

Figyelt kérdés
Tegnap este kiprobáltam barátnőm balzsamát és mindig hajmosás után hagyom megszáradni, de ez 3 óra múlva még mindig vizes volt . Hozzá érek mintha 2hete nem mostam volna meg olyan zsíros lett tőle. Azóta megmostam 2x is és semmi változás:(((( segítsetek nekem hogy mit tegyek!!
2018. okt. 18. 07:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt a balzsamot KI KELL MOSNI a hajból használat után.

Másrészt ha ezután még mindig ragad, akkor mosd ki újra, mert nem távolítottad el a fölösleget.

Harmadszor hajbalzsamból csak egész keveset célszerü használni, gondolom, rengeteget tettél a hajadra.

2018. okt. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elolvastam a dobozát és kiderült nem is balzsam hanem hajápoló ami száraz hajra van de az nem volt rajta hogy száraz vagy vizes hajra.... és neten néztünk utánna hogy száraz hajra. 2x mostam meg a hajam azóta és semmi vàltozás ugyanolyan rossz
2018. okt. 18. 08:56
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Ajj már, nehogy levágd emiatt a hajad! Mosd meg jó alaposan, szárítsd meg, fújj rá száraz sampont és tekerd be fél órára, majd újabb hajmosás. Ha ez sem segít akkor irány a fodrász, de nehogymár emiatt le akard vágni.
2018. okt. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mosd meg 4x, 5x is. Kifog az jönni belöle. Nem történt olyan nagy baj szerintem.
2018. okt. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kiprobálom:))
2018. okt. 18. 13:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen hajat mosni. Egy balzsam nem teszi tönkre a hajat.
2018. okt. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!