Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ismertek olyan fodrászt aki...

Ismertek olyan fodrászt aki nagyon ügyesen csinál szőke ombrét budapesten? Többi lent

Figyelt kérdés
A hajam alapvetően sötétszőke/világos barna. Az a fajta amiből könnyen lehet szőke színt elérni. Amikor megszülettem sötét vörös hajam volt ami aztán két éves koromra bőven bebarnult. A problémám amikor szőkít a fodrászom hogy 3 hét után már sárga a hajam pedig régen elég volt bőven ha 4 hónap után mentem és frissítettem fel az ombrémat. Rosszabb anyagokkal dolgozik szerintem és hiába mondtam neki hogy nem jó mert múltkor is hamar besárgult. Közép hosszú hajam van és nem baj ha drágább a fodrász (max.22 000 ft) csak akkor az legyen is jó és ne kopjon ki 3 hét után es tartson legalább 2 hónapig. Tudom minden kopik de ez extra gyors. Akinek van jól bevált és tényleg jó fodrásza az linkelje már be ide az oldalát vagy nevét legyen olyan kedves. Köszi előre is :)

2018. okt. 18. 18:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!