Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez normális? Mit csináljak,...

Ez normális? Mit csináljak, hogy legalább 2-3 hétig bírja?

Figyelt kérdés

Mikrogyűrűs hajhosszabbítás- 5. Nap, de már 2 szál kijött úgy, hogy nem húzom a hajam semmivel, nem vasaltam, nem göndörítettem, nem csesztetem, mégis már 2 szál kijött. Azon gondolkodtam visszamegyek, majd, ha még kijön egy pár szál, de akkor most pár nap után, ha folyamatosan fog kijönni, rohangáljak vissza mindig, hogy újra és újra tegyék vissza?

Egyszer már volt póthajam így feltéve, nem hullott egyáltalán, nagyon jól lett feltéve a haj, de sajnos az a csaj akkor a hajjal átcseszett és eltünt, de jól felrakta. Azóta vagy 15x voltam különböző szalonokban, de mindig ez volt. Folyamatos rohangálás, mert állandóan jöttek ki a szálak.

Ilyenkor most mi a teendő?

Nagyon nem akarok folyamatosan visszamenni pár szállal, hogy tegyék vissza, viszont nem is azért fizettem a felrakásért, hogy pár napon belül elkezdjen hullani.

Más hajhosszabító szalont keresni már semmi kedvem, sosem találtam eddig egy normálisat sem. Vagy én tévedek? Tényleg pár nap után normális az, hogy elkezdenek kijönni a szálak, annak ellenére is, hogy nem csesztetem a hajam?🤦🏼‍♀️

A válaszokat előre is köszönöm.



2018. okt. 20. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Visszamész, megmondod hogy ez a problémád, és talán megcsinálják normálisan. Utána lehet nem is kellene vissza rohangálnod.
2018. okt. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te semmit nem tudsz csinálni. Én komolyan mondom nem értem mi olyan nehéz azon a felrakason. Keress egy normális hajhosszabitott!!!!

Nem normális h lejön. Én csak gyűrűsen hosszabbítók van olyan vendégem aki 6 hónap után jön úgy hogy 2 tincs hajat hoz ami leesett. !!! Vagy a hajad nem bírja, próbáld meg hüvelyel hátha jobban megfogja ha tényleg a sokadik fodrász akkor meg sajnos ez a technika nem jó neked. De az egyáltalán nem normális hogy potyog le a hajad állandóan.

2018. okt. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Miss Endzsi ***** válasza:

Milyen ember lehet az, aki még ennyit se bír normálisan megcsinálni:D

Rengeteg f*s fodrász van. Szurkolok, hogy találj egy jót.

2018. okt. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2018. okt. 29. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!