Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés feketére? Hogyan...

Hajfestés feketére? Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

16 éves srác vagyok, növesztem a hajamat.

Be szeretném festeni, most barna hajam van, inkább világos mint sötét, de valahol a kettő között.

Nem érzem jól magam így, az öltözködési stílusomhoz is jobban menne a fekete hajszín szerintem.

Mi lenne a legokosabb megoldás? Hogyan csináljam?

Fodrászra bízzam vagy otthon oldjam meg?



2018. okt. 21. 00:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy sik hlye akkor veszel egy boltifesteket es egy olcsobb ecsetet (ha rovid meg a hajad az se kell) es felkened a fejedre hasznalati utasitas szerint. De vigyazz, mindent befog, es nincs visszaut ha befested.

De en amugy fodraszhoz mennek. Egyszerubb es szebben csinalja

2018. okt. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább fodrásszal csináltatnám, elég sok bolti festékből nem jó a fekete árnyalat, nem fogja be rendesen a hajat és foltos lesz vagy épp vmi fura barnás-fekete árnyalat.
2018. okt. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a Palette Color Shampoo-ját használom, ugyanígy ilyen középbarna hajszínre, és tök szépen befogja, ráadásul sosincs lenövésem, mert elkezd fokozatosan kikopni a hajambol a szín, és nem nő le csúnyán. Én valami sötétbarna színt szoktam felkenni, és fekete lesz az eredmény (főleg ha 10 perccel tovább is hagyom fent), majd szép lassan elkezd fakulni. Kb 1,5-2 hónap után veszem észre, hogy ez már nem fekete, és nem is olyan igazán sötétbarna, akkor szoktam újrafesteni.
2018. okt. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!