Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpás, viszkető, gyorsan...

Korpás, viszkető, gyorsan zsirosodó fejbőrre milyen sampont javasolnátok?

Figyelt kérdés

Hajmosas után talán 2 napig érzem azt hogy tiszta a fejbőröm.

Ezután hámlik, viszket, zsirosodik de nagyon gyorsan.

Tanácstalan vagyok. 😐



2018. okt. 22. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Kovetnem ezzel szenvedek en is :(
2018. okt. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

mindenképp ritkábban moss hajat! ez az elején szörnyűnek hangzik, hisz ez azt jelenti, hogy a hét több mint felét zsíros, korpás fejbőrrel kell végigszenvedni, de max 1 hónap alatt elérheted, hogy ne zsírosodjon olyan hamar.


nekem a természetes(ebb) csalán sampon segített (ami nekem van, az nem kifejezetten zsíros hajra való).

és balzsam helyett ecetes vízzel öblítek.


nem tudom ez mennyire segített, mindenesetre mióta minden hajmosás előtt olajos hajpakolásban alszom, sokkal ritkábban zsírosodik a hajam, 1 hétig is kibírom, nem vészes.

2018. okt. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a választ!
2018. okt. 22. 11:04
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Menj bőrgyógyászhoz, ha nem talál semmi kórosat, akkor kallos har pro tox
2018. okt. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2018. okt. 22. 15:21
 6/8 anonim válasza:
100%
Utolsó előtti, a Kallos az miért jó a korpára? Semmi korpaellenes hozzátevő nincs benne. Maximum fényesebbé, puhává teszi a hajat, de a korpa ellen szerintem leginkább a Zink Pyrithione hat, ami megtalálható a korpa elleni samponokban, bár nekem még azok sem nagyon akarnak használni sajnos :(
2018. okt. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Nekem eltüntette a korpát ;)

2018. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolsó, akkor lehet kipróbálom, mert nekem mostanában semmi nem akarja eltüntetni. Kallosból melyiket vetted?
2018. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!