Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú haj vagy egészséges...

Timido kérdése:

Hosszú haj vagy egészséges rövid haj? Melyik a fontosabb?

Figyelt kérdés
Ha valakinek hosszú is és egészséges is, elárulja mivel ápolja?
2010. jún. 24. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább egészséges és rövid, mint töredezett és hosszú.

De akkor már inkább az egészséges, és hosszú haj a legjobb!

2010. jún. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

rövid

ha levágatod még úgy is lehet nagyon szép ha jól van beállítva

2010. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért vannak fokozatok... Rövid semmiképpen sem, nagyon nem tetszik, nagyon hosszúra sajnos nekem nem nő meg így maradok a közép hosszúnál. 1-2 havonta vágatok belőle néhány centit, rendszeresen használok pakolásokat, balzsamot és így szerintem szép.
2010. jún. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hosszú és egészséges! :)

Ami az ápolást illeti, gyenge szulfátmentes sampon, szilikonmentes balzsam, és olaj. Meg úgy kell fésülni és bánni vele, mint egy antik csipkével. Néha nagyon nehéz nem nekiesni és tépkedni a hajkefével, de megéri.

Meg persze nincs vasalás, festés, besütés, hajszárítózás, hajlakk, hajhab, wax, zselé, stb...

És fontos, hogy nem szabad minden nap mosni, és 2 havonta kell a végéből vágni. (Én havonta szoktam.)

+semmi hegyes vagy éles szélű hajba való, fémrészes hajgumi...

2010. jún. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem derékig ér, szőkére van festve, vasalom vagy hullámosítom heti kétszer és azt mondhatom, hogy egészséges. :D

Most a vége kissé eltört, de csak 1 cm, azt levágatom jövő héten.

Mindenféle kencével ápolom és jól bírja a strapát. :)

Mondjuk az igaz, hogy fésülni meg tépkedni nem szoktam, úgy kell bánni vele, mint egy antik csipkével. :)

2010. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!