Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozót tudtok ajanlan...

Milyen alapozót tudtok ajanlani 3e alatt?

Figyelt kérdés
Elegge pattanásos vagyok es mar nagyon sok mindent kipróbáltam fe egyik se volt nagyon jo szval segitsetek legyszi

2018. okt. 28. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Trinát aqua.
2018. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem a jol bevalt es kedvenc alapozom a Maybelline Fit me-je, es boven 3000Ft alatt van, es meg pozitivum hogy nem oxidalodik olyan durvan mint a legtobb drogerias alapozo.
2018. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Attól függ, hogy milyen minőséget szeretnél, milyen árban, mennyire fedjen... Én személy szerint úgy választottam, hogy bementem egy boltba, az összes teszterből kentem az arcom egy-egy pontjára, és így a színt, az állagot meg tudtam állapítani.+hogy mennyire természetellenes, mennyire fed. Én egyébként catrice márkájú alapozót használok, szerintem az felel meg legjobban az elvártaknak, és viszonylag tartós is.
2018. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A hidratálás is fontos meg próbálj meg valami exfoliatort használni (nem jut eszembe a rendes szó) hogy puha legyen a bőröd. Nekem ez sokat segített abban hogy szebb legyen az alapozó az arcomon.
2018. okt. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Meg kérdezhetem, hogy miért kell alapozót használnod? Mert ha a pattanások miatt akkor érdemes volna inkább azokat eltüntetni és így akkor nem lesz szükség alapozóra.


Ha kell akkor tudok ajánlani helyet neked.

2018. okt. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak. Ptóbálom eltüntetni már 2 éve de semmi se használ.. ebbe is segíthettek
2018. okt. 29. 10:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Én Loreal True Match alapozót használok, eddig ez vált be a legjobban, de még ez sem tökéletes. Nekem is pattanásos a bőröm.
2018. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Catrice HD Liquid Coverage

Nagyon pöpec kb 2300ft, de lehet kevesebb.

Magas fedésű

2018. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!