Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használt már valaki Alpecin...

Használt már valaki Alpecin samponokat? Jó hajhullásra? Velemények?

Figyelt kérdés
A barátom 27 éves,elkezdett ipszilon alakban hullani a haja,pedig sűrű és erős haja volt. Nutriol sampont próbált,de az nem vált be neki. Aki használt alpecint annak mi a véleménye róla? Bevált? Illetve melyik fajtát használjátok? Gondoltam megveszem neki a C1-es fajtát,hátha csökken a hajhullása-

2018. okt. 29. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
74%

Szia én használok!

C1et, meg a sportosat felváltva. Nekem a bőrgyógyász ajánlotta.

Ez a sampon nem arra van hogy visszanövessze a hajhagymákat, hanem a koffein hatása miatt megtartja és megerősíti a megmaradó hajhagymákat.


A hajhagymák mind változó fázisban vannak, (pár évig nőnek, aztán "pihenőbe váltanak", azaz kiejtik magukból a hajszálat) ha most elkezdi használni, kb 6 hónap míg lehet látni az eredményt. De addig ki hullhatnak azok a hajszálak amik kihullanának alapból.


A bőrgyógyászom azt ajánlotta, hogy vegyek hozzá hajszeszt is, és felváltva használjam. Egyik nap hajmosás, 2-5 percig rajta hagyni a habot, másik nap pedig este vagy reggel hajszeszezés.


Nekem eddig bevált, megállt szinte a "homlokosodásom".

A lényeg, hogy 24 óra alatt kiürül a szervezetből a koffein, ezért van ráírva a samponra hogy mindennapo használattal blablabla. Szóval érdemes a hajszeszt is megvenni.

Sok sikert neki

2018. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2018. okt. 29. 22:54
 3/4 anonim válasza:
Nekem semmit sem ért.
2019. nov. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szart se ér, inkabb árt, pénzkidobás!
2020. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!