Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim szörtelenítéshez otthon...

Intim szörtelenítéshez otthon mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, szóval már szeretném elkezdeni, meg eléggé zavar is, viyzont borotválni nem akarom, mert kb kétnaponta csinálhatnám. Viszont mennyire fájdalmas ott a gyantázás? Otthon is szépen megoldható? Nem merrek elmenni kozmetikushoz, borzasztóan szégyenlős vagyok.

2018. okt. 29. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Otthon nem fogod tudni magadnak legyantázni. Egyrészt kegyetlenül fog fájni, másrészt elég nehéz odaférni úgy hogy jó legyen.

Borotválás esetén sem kell 2 naponta borotválni, ez hülyeség. Én 5 naponta szoktam csinálni, bőven elég.

Ha viszont mindenképp gyantáztatni szeretnél, akkor mindenképp kozmetikussal csináltasd.

2018. okt. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Otthon csak a borotva a járható út. A gyantázással az a baj, hogy rendes eszközök kellenek hozzá (a bolti gyantapatron vagy gyantacsík nem az) és sok-sok gyakorlat.

A kozmetikust baromira nem fogja érdekelni, te hogyan nézel ki odalent. Neki csak egy vendég vagy a napi egy tucatból.

2018. nov. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 2 hetente szoktam körülbelül megcsinálni cukorgyantával, én készítem saját magamnak, elég olcsó a többi más gyantapatronhoz képest. A borotvát tényleg nem ajánlom, az a legrosszabb megoldás.
2018. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én megcsináltattam az ipl tartós szőrtelenítést. Azóta nincsenek problémáim ezzel. Javaslom ezt neked is. Van olyan hely ahol ezt ki is tudod próbálni ingyen, szólj ha érdekel.
2018. nov. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!