Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány alkalom után lesz szép a...

Hány alkalom után lesz szép a bőröm (kozmetikus)? 17/l

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tehát, az a történet, hogy tegnap mentem életemben először kozmetikushoz, aki valami tisztítást végzett. Gőzölt, kiszedte a nagyrészt a mitesszerekből, amiket olyannak talált, kaptam maszkot, meg valami pórus összehúzást is csinált egy géppel.


Sok kisebb-nagyobb mitesszerem van, még így is, hogy nem tudom mennyit kinyomott-piszkált. Jó, azért annyira nem vészesen sok, másokhoz képest, de szerintem még így is sok, mert látom, hogy vannak.


Azt mondta, hogy akkor ki lett tisztítva az arcbőröm, mert ugye eddig egyszer sem voltam, így a betömődött részek nem tudtak szellőzni, vagy valami ilyesmi.


A kérdé: Hány alkalom után lesz az, hogy látszik, hogy járok kozmetikushoz, mert szép az arcom?


Minden hónapban egyszer fogok mostantól menni. Szóval a kérdés talán pontosabb, hogy hány hónap múlva...



2018. nov. 1. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire ügyes. Ha olcsó, szar kozmetikus, akkor csak rosszabb lesz.
2018. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egy kicsit folyamatosan szebb lesz a bőröd, de amíg csak a felszínt kezelteted kozmetikussal olyan baromi nagy javulás nem lesz. Nekem is így volt, havonta kozmetikus, ami után napokig piros a fejem, aztán hámlik, mire lehámlott már jött vissza pár mitesszer és már újra kozmetikusnál is voltam, sosem volt az az állapot amikor szépnek mondtam volna.

Olvass utána, szedj össze egy jó arcápolási rutint. Arcmosás-hidratáló és a mitesszerekre/pattanásokra valamilyen kezelő. Nekem a Narüko vörös árpás cuccai segítettek, hogy kisebbek legyenek a pórusok és ne legyek annyira pöttyös, de ez mindenkinél egyedi.

2018. nov. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!