Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő kell a sötét és...

Mennyi idő kell a sötét és megvastagodott szőrnek hogy újra pihe legyen?

Figyelt kérdés
Azt mondják nincs olyan, hogy megerősödik a szőr, de nekem még 1 hónappal később is sötét és megvastagodott a fenekem alján, mivel egyszer véletlen lentebb is leborotváltam mint "ott". Vagy már soha nem lesz pihe?

2018. nov. 1. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Az nem lesz már pihe.
2018. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs, nem vastagodott meg, csak úgy tűnik.


Ha kamaszodsz, szőrösödsz, mindenhol, a fenekeden is. A pubertást nem lehet visszafordítani. Ha neadj isten túlzottan szőrös lennél akkor orvos mert hormonális problémád van.

2018. nov. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én asszem, hogy nem fog visszaalakulni fekete szőr már; kivéve, hogy a villanófényes technológiával pl vissza tud állítólag pihésedni, vagy pl el kezd egy idő után ritkulni, ha elég sokszor van rendesen kitépve --gyantával nagyon precízen, vagy epilátorral. Vagy pl ki lehet irttatni lézerrel; de egyébként meg egyes szőrök lehetséges, hogy más-más fejlődési szakaszokban vannak, és akkor azokat lehet, hogy 5X is el kell menni, hogyha ilyen lézeressel szeretnéd kiirttatni, meg az a villanós gép se olcsó talán. Ja és a gyantát ha csak a kezeddel akarod melegíteni, a kézmelegtől nem fogja rendesen kitépni, és megintcsak erősödik, tehát azt nagyon királyul és szakszerűen kell csinálni, ha gyantáztatni akarod. Meg pl a szőrtelenítő-krémtől is szerintem csak drótosabb lesz; de mondjuk úgyis leszeded újra; de szerintem valamennyivel azután is erősebben nő vissza. Ja meg még asszem van valami szőrtelenítő zselé, arról semmit nem tudok. Amúgy itt olvastam valahol, hogy a gyantázással akár 4 hétig is szőrmentes tud lenni valaki, de amúgy ha pl ilyen kozmetikushoz mész, asszem ott szoktak ilyet csinálni---azt se tom pl , mennyibe kerül.
2018. nov. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*Ja meg egyik osztálytársam anno mondta, hogy ő már pl a lábáról ne is szedi a szőrt; mert hogy pl mióta szoláriumba jár, azóta fehérek a szőrszálai.
2018. nov. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*ja egyébként tényleg, ki is lehet szőkíttetni, mert egyik osztálytársam -lány- meg anno a bajuszát szőkíttette ki.
2018. nov. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!