Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tüntessem el végleg a...

Hogyan tüntessem el végleg a pattanásokat?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy nagyon pattanásos,mitesszeres bőröm van. Emiatt nagyon csúnya vagyok. Próbáltam már eltüntetni arcpakolással,krémekkel stb.,de sehogy se sikerült az egészet teljesen. És az a baj hogy mindig visszajönnek. Van valami módszer arra hogy eltüntessem őket és ne jöjjenek vissza? Hogy szép tiszta legyen a bőröm? Vagy ez hormonális? 16/L

2018. nov. 1. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
A gyógyszertárba lehet kapni egy alkoholos löttyöt aminek a neve Spiritus Salicilatus , kb. 600 Ft gyhogy olcsó. Pár csepp egy vattakorongra és dörzsöld át az arcod. Nekem nagyon jól bevált. Felfrissíti a bőröm és pár napon belül eltünteti a pattanásokat. Nekem bevált Sok szerencsét !
2018. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
A szalicilsav alkohol tényleg elég szépen tisztít, és sokaknál beválik, viszont ha ez sem használ akkor IPL akne kezelés vagy lézeres kezelés fog rajtad segíteni, így meg előzheted az akne hegek kialakulását. Tudok olyan helyet ahol ki tudod próbálni ingyen.
2018. nov. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván a korodból adódóan is pattanásos lehetsz. De fogadj meg pár dolgot.

Ne egyél erősen olajos, zsíros dolgokat.(pl: magvak, sült krumpli)

Került a tejet, az összesen. Zsírszegényt, laktózmentest is.

Ha van lehetőséged, akkor menj el heti 2x szoliba.

Ezeket probáld ki, csak 1 hónapon át és írd meg változott e valami! Én is rettentően pattanásos vagyok és ezek siettettek.

2018. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A lányomnál is ez volt, az összes létező szert kipróbálta, de nem hatottak.

Elmentünk a problémával bőrgyógyászhoz, ő javasolta, nőgyógyászhoz menjünk.

Kapott egy kis dózisú fogamzásgátlót, 16 évesen már szedhető.Pár hónap után gyönyörű lett az arca, semmi pattanás, semmi mitesszer.Ugyanis ez tényleg hormonális, a krémek, szeszek csak időlegesen javítanak, de újra jönnek elő.

Semmi baja nem lett a gyógyszertől,ez pár éve volt, azóta már van két pici gyereke.

2018. nov. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a kosztolányi térnél voltam villanófényes kezelésen. 3 nap alatt leszáradtak és azóta sincs rajtam. Ez első alkalommal nem kellett fizetni azt mondta, hogy ez csak próba, de a másodikért is csak 5000 kell fizetni. Azt mondta, hogy a kezelés eredménye egyén függő valakinek 1 hónapig tart de sok ügyfelénél 3-4 hónapig is kitart ha betartja az otthon ápolás szabályait. Majd később megírom, hogy meddig tartott a dolog.
2018. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!