Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nők, lányok, télre meg szoktát...

Nők, lányok, télre meg szoktátok hagyni a szőrt a lábatokon vagy leszeditek? És nyárra?

Figyelt kérdés
Lehetőleg kort is kérnék, hogy jobb képet kaphassak. Kíváncsi lennék az arányokra. Aki szeretné, bővebben is kifejtheti, hogy mitől függ még, vagy miért választja amit tesz.

2018. nov. 3. 00:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a kisebb arányba leszek, de én meghagyom télre teljesen. Hosszú nadrágba vagy harisnyába vagyok végig, plusz nincs senki, akit le kéne hogy nyűgözzek, csak én látom, engem meg nem kifejezetten zavar. Nyáron aktívan, hetente kétszer borotválkozok.


18

2018. nov. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Télen nyáron minden nap borotvalom. Gyűlölöm és a szőrt és kényelmetlenül érzem magam ha nem sima a bőröm.


33N

2018. nov. 3. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Télen is szeretnék tetszeni a páromnak, úgyhogy leborotválom 2-3 naponta évszaktól függetlenül.

Amikor nem volt párom akkor ahogy volt kedvem (nyárom mindig borotváltam, csak télen nem feltétlenül). Ha magamnak akartam tetszeni borotváltam ha hidegen hagyott akkor nem.

20/l

2018. nov. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%

Régebben sokszor meghagytam télire, amikor nem volt párom. Hosszú nadrág, harisnya alatt különösebben nem zavart, amíg nem látta senki.

Azóta van párom is, meg ipl-es szőrtelenítőm is, amivel nagyrészt eltüntettem a szőrt. Időnként átvillogtatom, és ennyi, ki se nő. Végre nem kell kínlódnom a szőrtelenítéssel. 30N

2018. nov. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
21%

Leszedjük, csak max nem olyan hamar, mint nyáron...

Szóval télen semmi borotva, jobban van idő és lehetőség epilátor vagy gyantaképesre növeszteni. :)

2018. nov. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%

Én ugyanúgy szörtelenítek, mint nyáron, mert nem másoknak, hanem magamnak akarok megfelelni és nekem ez a normális igényesség kategória!

60/N

2018. nov. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
60%
Télen-nyáron max havonta legyantázom. 36N
2018. nov. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
24 vagyok, térdig szoktam borotválni minden évszakban, partnertől függetlenül. Szőke vagyok, de elég hosszúra megnő a szőr a lábszáramon, ami számomra zavaró, főleg, ha harisnyát veszek, mert olyankor átfurakodnak rajta a szálak, és torzonborz hatást kelt :D A combomon és a karomon viszont kifejezetten tetszik, ahogy megcsillan rajta a fény, így az marad.
2018. nov. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
74%

Mivel nincs barátom így én nem szoktam egyáltalán borotválni magam ,kivéve ha szoknyát,rövid nacit veszek fel. Így nyáron igen muszáj borotválni,télen csak akkor ha olyan a harisnya,hogy átütne ,hogy bozontos a lábam :D

Amúgy amikor volt barátom én kb mindennap borotváltam,mert a gyantát és egyéb dolgokat nem tudom elviselni.

2018. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
Én nyár végével abbahagyom a szőrtelenítést, így télre visszanő teljes hosszára. Senki sem látja, engem meg nem zavar. Egyszer egy barátom kifejezetten kérte hogy ne szedjem télen, azóta van így. L.
2018. nov. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!