Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti is tapasztaltátok ezt...

Ti is tapasztaltátok ezt kozmetikusként?

Figyelt kérdés

Csak aki kozmetikus, persze az válaszoljon!:)

Nemrég végeztem el a szakmát és valami tök furcsát tapasztaltam. Egy vendégemnek szedtem a szemöldökét és nagyon remegett a szemhéja. Ilyet azelőtt még nem láttam. Ez normális és gyakori jelenség? Csak érdekel.


2018. nov. 3. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Bocsi, hogy nem kozmetikuskent válaszolok 😅 a szemhéj remegése ásványi anyag hiány miatt van. Vagy tikkelt a vendég
2018. nov. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, én se vagyok kozmetikus, de velem is többször előfordult, hogy szemöldökszedésnél remegett a szemhéjam. Máskor sose szokott (meg egy ideje magamnak szedem, olyankor sem).
2018. nov. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld is. És kedves #2 miért lehetett? Azért kérdezem, hogy hátha segíti a munkámat a továbbiakban.
2018. nov. 3. 18:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Kicsit valahogy "ingerelte", ahogy hozzáért, de nem tudnám megmondani, mit miért.
2018. nov. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Kozmetikus vagyok. Lehet érzéenyebb a szeme és a szedés által ingerelted a nervus trigemunus egyik ágát, ami a szemet idegzi be. :)
2018. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert emberek vagyunk? És nem mindig kellemes, mikor ilyet csinálnak? Magam is tapasztaltam, és mások is mondták pl. tablófotózáskor annak idején, hogy mikor sokáig kell tartani egy vigyori pózt, el kezd remegni a szád. Vagy ha pl. epilálom a bajszomnál, állandóan tüsszögnöm kell.


Nyilván fájt neki, kényelmetlen volt csukva tartani a szemét, lehet, hogy "begörcsölt". (Mint mikor a buszon összeszorított lábbal ülsz, és annyira merev lesz az izmod, hogy remeg.)

2018. nov. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2018. nov. 3. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert arra gondol h a szemehez fogsz erni, ami az egyik legerzekenyebb testresze. Ezert akar osztonosen is osszerandul.

Illetve nekem sokszor fogasznal is remeg a szemhejam mert ideges vagyok...tudod mitol? Mert arra gondolok h ilyen kozelrol, eros fenyben mennyire kozelrol latja a miteszereimet, borhibaimat, es biztos arra gondol h de ronda:(

2018. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!