Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfinak rövid hajra melyik...

Férfinak rövid hajra melyik árnyalatot ajánlanátok az alábbi színskálán szőkítéshez? Nem platinum szőkét szeretnék.

Figyelt kérdés

[link]


Én a 900-ast vagy a 10.1-est néztem ki, szerintetek?


2018. nov. 4. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem ajánlom a szőkére festét. Értesz egyébként a hajfestéshez? Milyen színű eredetileg a hajad? Jelenleg festve van? Mert hàt ugye ettől is függ milyen színű lesz amit rákensz.
2018. nov. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Maximum 1 árnyalattal fesd világosabbra, mint az eredeti hajszíned, különben közönséges lesz a végeredmény. Ha nagyon világosra fested, könnyen be fog sárgulni, és úgy fogsz kinézni mint Donald Trump. Nagyon világos árnyalat esetén ajánlott viszont a hamvasító hajsampon
2018. nov. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, itthol szoktuk csinálni, barátnőm meg tudja nekem oldani.

Már volt platinum szőke, nem nézett ki úgy sem rosszul, de most nem azt szeretnék, érdekelne szerintetek melyik árnyalat áll jól férfinak?

2018. nov. 4. 10:45
 4/8 anonim ***** válasza:
8.0 - természetes szőke
2018. nov. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kivéve ha úgy nézel ki, mintt Billy Idol, vagy Spike a Buffy a vámpírok réméből
2018. nov. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

a hajam kb. a lenti képekhez hasonlóan van vágva, és a szakállam szinte ugyanilyen.


[link]

[link]


Igazából ezekhez szeretném megtalálni az árnyalatot, a 8.0 túl sötét ehhez.

2018. nov. 4. 10:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Végső válaszom, hogy akk legyen a 10.1, mert az a hamvas (ash) kategóriában van, kevésbé fog besárgulni, mint a 900.
2018. nov. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget mindenkinek.

Szerintem 10.1 lesz akkor :)

2018. nov. 4. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!