Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj ha mindennap hajat mosok?

Baj ha mindennap hajat mosok?

Figyelt kérdés
tudom,hogy nem jó. De miután minden egyes nap van edzésem és halálra izzadok,így muszáj hajat mosnom.Vagy valami más ötlet?:c

2018. nov. 4. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Nem baj.
2018. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Határozottan nem jó! Nem egészséges. Idővel elvékonyodnak a hajszállaid, illetve felborítod a fejbőrön bio ritmusát. Nőknél heti 2 max 3 hajmosas mondható egészségesnek. Férfiaknál talán elfogadható a gyakoribb. Szerintem próbáld ki tolni a 2 hajmosas közötti időt, esetleg próbálj ki egy két száraz sampont, bár azt sem jó túlzásba vinni.
2018. nov. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Húzd végig a hajad az ujjaid között egy kicsit vizes kézzel, de semmi sampon, es nagyon a fejbőrödjöz de nyúlkálj. Hagyd magától megszáradni.

Nekem ezt mondta az edzőm, kétnaponta van fociedzésem.

2018. nov. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!