Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok gyulladt pattaná...

Mit ajánlotok gyulladt pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt sok gyulladt pattanásom egyszerre, néha volt hogy ilyen csúnyábbak kijöttek rajtam, de már egy pár hónapja nagyon elcsúnyúlt az arcom ilyen szempontból és már teljesen tanácstalan vagyok, szóval valaki, ha van valami bevált terméke vagy bármi azt ossza meg velem :(

2018. nov. 5. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Én először egy jó bőrápolási rutin kiépítését javasolnám, mert az csodákra képes. Pattanásos bőrre nagyon jó hatóanyag a szalicilsav (BHA), a niacinamide, esetleg a retinol. Durvább esetben az Akneroxidot is érdemes kipróbálni, ez gyógyszertárban kapható, de vény nélküli. Sajnos nagyon szárít, szóval alaposan hidratálni kell mellette. Ha pedig semmi sem használ, akkor bőrgyógyász.

Egyébként a Skinsmart oldaláról és Tindigo blogjáról sok hasznos dolgot lehet tanulni, szóval érdemes megnézni. Remélem hamarosan megoldódik a problémád. :)

2018. nov. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én még javaslom a villanófényes akne kezelést két nap alatt leszárítja a pattanásokat és megszünteti a gyulladást. Ha érdekel, hogy hol tudod ingyen kipróbálni akkor írj privátban és küldök neked linket.
2018. nov. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!