Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Póthajat szeretnék rakatni,...

Póthajat szeretnék rakatni, egyenlőre nem tudom melyik megoldással. Kb mennyibe kerülne ez az egész procedúra hajjal együtt?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom akinek van vagy volt illetve aki ért hozzá :)

Jelenleg hátam közepéig ér a hajam, és ameddig meg nem nőne a saját hajam is a derekamig addig gondoltam rakatnék póthajat. A saját hajamat elroncsolódás miatt kellett levágni ekkorára, előtte a derekamig ért ezért akarom most megcsináltatni.

Milyen felrakást ajánlotok?

Ilyen méretben kb mennyibe kerülne hajjal együtt?

Mennyi időnként kell a hajat cserélni illetve újra rakatni?



2018. nov. 7. 17:22
 1/2 anonim válasza:
76%

Nem ismerem az összes fajtát, de remélem tudok valamennyit segíteni.

A legolcsóbb-leggyorsabb-legegyszerűbb a felcsatolható, amit magadnak is megtudsz otthon oldani. Ennek az átka viszont, hogy nem tartós, könnyebben lejön/elcsúszik, lehet minden reggel újra kell csatolnod, DE egyáltalán nem roncsolja a hajat, teljesen egészséges mivel csak egy csatot teszel bele. Ha megunod csak kikapod, ha bármi történik nem kell fodrászhoz menni vele.

Van keratinos, ahol ráolvasztják a saját tincseidhez a póthajat. Ez a fajta tökéletesen fix marad akár 3-4 hónapig. Az ára miatt viszont mélyen zsebbe kell nyúlni, van ahol 20-30 ezernél kezdődik az ára. Cserébe viszont nincs gond vele. Viszonylag időigényesebb a procedúra, de utána mint ahogy említettem fixen marad probléma nélkül.

Nem tudom mennyire vonz ez a világ, de van afrofonás is, ahol a póthajat fonják össze a saját hajaddal, ha kérsz tesznek bele szalagot és minden féle színben pompázhatsz. Ennek az időtartama hasonló a keratinoséval. Ezt az előző kettő keverékének mondanám, mivel nem roncsol és nem problémás. Ha ilyen típusú az ember, talán ez a legjobb megoldás. Az ára pedig az olcsóbb kategóriába tartozik.

Hallottam már lézeres procedúráról is, de ennek nem ismerem a részleteit.

Biztos van rengeteg fajta ezeken kívül, de az a lényeg, hogy megtaláld, ami a te rutinodnak és pénztárcádnak a legmegfelelőbb.

2018. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Én a keratinosról tudok beszámolni, nekem is az van, szintén derékig érő. Elég drága, az én 120g-os, 60 cm-es hajam volt 72 ezer (és ez viszonylag olcsó), ebben benne volt a haj, keratinozás, feltevés, összevágás, puhítás. Ugyanakkor nagyon fontos, hogy jól válaszd meg a szakembert, mert rengeteg kókler van. Illetve tanácsos attól venni a hajat, aki fél fogja tenni neked, és nem rendelni, mert esetenként hajlamosak szintetikus hajjal keverni az emberit.

Olyan 3 havonta kell újrarakatni, ha vigyázol rá. Hátrahajtott fejjel moss hajat, ne dörzsöld hanem fésülgető mozdulatokat használj, ne használj gyümölcssav, alkohol és kőolaj tartalmú termékeket. Haj hővel történő formázásánál mindig használj hajolajat és hővédő, valamint meleggel ne menj az illesztések közelébe. Váltakozó hosszúságú sörtéjű fésűt használj, illetve lefekvés előtt fogd lazán össze vagy fond be a hajad. Ezesedben a hajad kóc és rasztamentes marad, vagy csak minimálisan kócolódik.

2019. jan. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!