Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Narancsbőrre valakinek bevált...

Narancsbőrre valakinek bevált valami?

Figyelt kérdés

2018. nov. 8. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Egeszséges étkezés, heti 5 nap sport, napi 5l folyadék fogyasztàs + szauna, body wrapping.
2018. nov. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Brigus0728 válasza:
Szia! Én speciel nem vagyok szerencsére narancsbőrös, viszont a baratnőm rendesen küszködött vele egy időben. Tudom hogy sok mindent kipróbált, krémeket, volt ilyen tekercselésen is, de nem igazán volt megelégedve vele. Összességében sokba is került, meg nem is mindig volt ideje menni, úgyhogy végül egy otthoni gépet vett. Azt hiszem Forever Beauty a neve. Azzal meg van elégedve, csökkent a narancsbőre, meg picit feszesedett a bőre is. Ha gondolod megkérdezem tőle a pontos nevét a gépnek :)
2019. jan. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, érdekelne a neve :)
2019. jan. 23. 09:51
 4/4 Brigus0728 válasza:
Forever Beauty 4tech narancsbőr elleni gép :) Remélem segít majd neked is :)
2019. jan. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!