Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy jó fodrász meg tudja...

Egy jó fodrász meg tudja mondani, mi állna nekem jól?

Figyelt kérdés

Drasztikus fruzuraváltáson gondolkozom, de ötletem sincs, mi lenne a legelőnyösebb. Frufru? Pixie? Festés? Esetleg csak szimplán vállig érő haj? (Most viszonylag hosszú, barna, egyenes, vékony szálú hajam van)

Ha felkeresek egy jó fodrászt, ő tud nekem segíteni ebben? Meg tudja mondani, hogy az én hajamból az én arcomhoz melyik lenne a legjobb választás?

20L



2018. nov. 9. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha profi,akkor valószínűleg tud neked segíteni ebben. De egy stílustanácsadó is hasznos lehet. Vannak neten cikkek,leírások,pl stylistoktól is,aminek alapján kb be lehet határolni mi az ami jól állna,plusz vannak alkalmazások,amin ki is lehet próbálni,pl a Virtual Makover. Esetleg ha tudsz angolul,Youtubeon vannak elég jó fodrászok,stylistok akik tövéről hegyére elmagyaráznak mindent amit tudnod kell,és segíthet dönteni.


[link]

[link]

[link]

2018. nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen megtudja mert mi is alapból tanuljuk az iskolában hogy melyik fejformához melyik haj illik
2018. nov. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg kiváló, akkor megtudja mondani, hiszen tanulnia kellett. Ajánlom hogy mesterfodrászt keress. Lehet sokat kér, de szerintem ha a hajunkról van szó, nem szabad elaprózni.

Megírod privátban hol laksz? Mert ha egy városban lakunk, ajánlok neked egy jót:)

2018. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egy jó fodrász mindenképpen sokat segíthet neked. De nem biztos, hogy örülne annak, ha semmilyen elképzelésed nem lenne arról, hogy mit szeretnél. Tipp: keress képeket olyan sztárokról, celebekről, akiknek hasonló formájú az arca a tiédhez. Mivel, gyakran váltogatják a frizurájukat, megbézheted, hogy mi hogy áll rajta, mielőtt a te fejeddel bármi történne.

Tipp 2: Ha még mindig nem tudod, hogy mit akarsz, szedd össze azokat a dolgokat, amiket biztos hogy nem akarsz. Kiindulásnak már az is valami.

Én ezeket csináltam, holnap vágatom pixie-re a félhosszú, (unalmas) egyenes, barna hajamat. 21/L

2018. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!