Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kétségbe vagyok esve a hajam...

Kétségbe vagyok esve a hajam miatt, valakinek valami ötlet esetleg? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van itt olyan aki kiprobált hajápolási cuccokat boltilag/házilag?

Storytime: Nagyon rákattantam a festésre a hajamnak meg göndörítésére és sajnos olyan lett a hajam, hogy fuj. És láttam valamikor egy csajszit a buszon, akinek gyönyörű hosszú barna haja volt, és megkaptam rá a kedvet, hogy nekem is kéne ilyen. Szóval le szeretném vágni a töréseket a hajamról, és ápolni olyan cuccokkal, amitől nem törik meg, sűrű lesz tőle a hajam, hamar megnő, erős lesz és szép. Akár vastagszálú is ha azt meg lehet oldani, mert viszonylag vékony hajam van, gyenge és kevés. A hajfestés gonddal meg elszeretnék menni fodrászhoz, aki megtudja úgy csinálni a hajam, hogy újra az eredeti hajszínem legyen meg, és NE kopjon ki, mert anno hülye stílusban lett megcsinálva a búrám, és alaposan ki lett szőkítve és azóta nem tudom sehogy normálisan befesteni a hajam sötét színűre mert egyszerűen foltos lesz és hányingerem van a kinézetétől.

Szóval aki tud tippeket meg tanácsokat (esetleg győr környékén egy normális elismert fodrászt) annak nagyon örűlnék ha nem tartaná magában.

Grasias ❤


17L



2018. nov. 11. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Garnier Botanic Therapy Ricinusolajos termékcsaládját ajánlom (sampon, hajpakolás, nem kiöblítendő krém) nekem szépen rendbetette a nehezen kezelhető, göndör hajam, és egyáltalán nem zsírosít.

:)

2018. nov. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bànfi hajszesz sampon és balzsam kombó nagyon jót tesz a hajnak de a balzsamra mindenképp szükség van egyrészt mert egyedül annak van kellemes illata a 3-ból,másrészt a sampon és a hajszesz önmagàban szárítja a hajat ezért mindenképp kell a balzsam attól lesz selymes és illatos,rengeteg babahajad lesz és gyorsabban is fog nőni,plusz ezek természetes anyagokból készültek,én 3 hónapja hasznàlom és pixieből már bob hajam lett.
2018. nov. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, én az olajat ajánlom (kokuszolaj, arganolaj, olívaolaj). Én hetente egyszer szoktam pár órára feltenni egy pakolást a hajamra, valamint a hajvegeimet arganolajjal ápolom meg külön. Nagyon fontos, hogy jó minőségű, szűretlen olajokat vegyél.
2018. nov. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy mennyire gyorsan nő a hajad és vékony/vastagszálú, mennyire dús, az egyszerűen genetika kérdése. Szedhetsz bármit, kenhetsz rá bármit, nem lesz dúsabb ha a családodban mindenkinek ritka, vékonyszálú a haja.

Keress egy mesterfodrászt, festesd be vele, csináltass egészségügyi hajvágást.

Ezután ajánlom a DM Das Gesudne Plus- Hair vital komplex vitaminját. Bőrre és körömre is jó hatással van. Olcsó, 2 havi adag 1000 ft körül van és kenterbe veri a biovannet és drága társait.

Hajvégápolókból ha a természetes ápolás érdekel, akkor a finomítatlan/szűz kókuszolajat ajánlom. Fontos hogy tényleg finomítatlan legyen, ez jóval drágább mint a finomított nagy vödrös változata, de ebben találhatóak meg azok a tápanyagok amik jót tesznek a hajnak.

Nekem rengeteget segített a yellow bloom argánolaj is, 4000 ft körü van, nekem közel 2 évig elég volt, pedig 2-3 naponta használtam minden hajmosás és szárítás után :D

2018. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek! :D
2018. nov. 12. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!