Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám megállítani a...

Hogyan tudnám megállítani a kopaszodást/hajhullást?

Figyelt kérdés
Először is nem klasszikus kopaszodásról van szó, ahogy én látom. A problémára a nagyszüleim hívták fel a figyelmet, mikor meglátogattam őket,hogy a hajam egy ponton elég ritka. Az érdekesség az, hogy nem elöl "mikiegeresedek" és nem hátul ritka, ahol még szoktak kopaszodni, hanem a fejem tetejé jobb oldalt egy pontban. Itt egyébként is van egy elég durva forgóm, erre is gyanakszunk, hogy csak ettől lehet ilyen. Eddig nem látszott, most, hosszú a hajam, nem "áll égnek" mint röviden. Ha valóban csak a forgó a baj, akkor csak másképpen fogom fésülni, de szeretném orvossal is megnézetni, hogy mi a baj, mert tényleg elég hülye helyen van, a többi területen nincs probléma. Vannak olyan hajápoló, vagy akár étkezési termékek, amikkel ezt meg lehet állítani/vissza lehet fordítani?

2018. nov. 12. 05:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, 27 éves vagyok, a családban senki sem hajlamos a kopaszodásra.
2018. nov. 12. 05:57
 2/8 anonim ***** válasza:

Pedig a fej teteje (pap sipka) módjára is szoktak kopaszodni a férfiak. Elvileg ez genetika, és nem lehet vele mit tenni. Vannak samponok de a kutyat nem ernek. Max annyit mint a fogyibogyok. ;) tehat nemi serkentest el lehet erni de olyan valtozast amit egy ember latni akarna nem nagyon.

Ha pedig mas oka van szerintetek, nem kerdes hogy nezesd meg. Szerintem...

2018. nov. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

genetika lehet az egyik illetve sampon a másik.


Ha ilyen head and shoulders féle kémiai mérgeket használsz akkor érdemes lenne keresned egy használhatót.

krémmánia nevű oldal sokat segit hogy lásd az összetevőket.

2018. nov. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vicceltek,m? Nem ismeritek azt a Nemet gyartmanyu extra meno hajhullasgatlo ferrari kinezetu sampont? :D
2018. nov. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy genetika, vagy "öregségi" hajhullás lenne, nem azon a papsapka helyen ritka. Ugyan a fejem tetején, de egészen jobb oldalt, más területet nem érint.
2018. nov. 12. 08:23
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet vmi goc van a szervezetedben,mandula,fog,vmi betegseg ,gyulladas,ki kell vizsgalni,vervetel,es ha nem talalnak semmit,mindne oké,akkor hajgyogyaszt javaslok,es otthon lehet mosni helia d sampon es hajhullas elleni szerrel. üdv egy fodrasz
2018. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Nézesd meg a pajzsmirigyedet. Nekem alulműködésem van, és ez okozott hajpriblémát (is). Egyszerű vérvétel. Ha gond van gyógyszerrel lehet segíteni.

Nekem a Varga hajcsepp segített ( hajhullás elleni) kb. 1,5-2 hónap után érződött a változás.

2018. nov. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valami változás történt? Nekem is hasonló problémám lett
2018. nov. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!