Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 30-on túl hosszú popsiig érő...

30-on túl hosszú popsiig érő haj? Vagy inkább rövid? Vélemények?

Figyelt kérdés

2018. nov. 12. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amelyik a tulajdonosának tetszik. F
2018. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha tetszik viseld. Nekem senkin nem tetszik igazán, nem mondom, hogy csúnya de csak a velejáró gondot látom és azt, hogy magadköré kell tekerned ha pisilni akarsz.
2018. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha szép a hajad akkor rendben van
2018. nov. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Általában látványos a hosszú haj, bár legalább két nőt láttam életemben, akinek látványán rontott.

A fenntartás kellemetlenségét nem a szemlélő viseli.

2018. nov. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A túl hosszú haj öregít. Derékig érőre értem. Főleg, ha emellett még egyenes és sötét színű is. Ha téged ez nem zavar, akkor nyugodtan hordhatod úgy. Egyébként szerintem előnyösebb lenne egy hátközépig vagy lapockáig érő, még az is hosszúnak számít, de sokkal csinosabb lenne.
2018. nov. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szép és egészséges a hajam.

Általában vagy egyenes, vagy begöndörítem vagy befonom vagy feltűzööm.

Szőkés-barnás

2018. nov. 13. 11:25
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Le ne vágasd. A hosszú haj gyönyörű és amint írtad többféle képen is szoktad hordani és ezáltal változatos is a külsőd. Egy nőnek a szép ápolt hosszú hajzuhataga az egyik legtermészetesebb ékszere, éke. Láttam már 40-es és 50-es nőket derékig érő hajjal és nagyon csinosan néztek ki. Szerintem még inkább fiatalított is rajtuk a hosszú haj. F38
2018. nov. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Az nem számít, hogy szép és egészséges.

Az számít, hogy milyen az összhatás.

Nem elemeztem tudományosan, mitől nem néz ki jól, lehet, hogy fejformától, arcformától, a haj érintőjének szögétől a fejbőr síkjában, és nem akarok linket adni azon ismerőseimhez se, akiken szerintem nem néz ki jól, de az én véleményem szerint van ilyen.

Vannak öregek is, akiken jól néz ki, nekem mindkét nagymamámnak derékig érő volt, amennyire jól állt az egyiknek, ha néha haját leengedve mutatkozott, annyira nem a másiknak.

2018. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az gázabb, hogy 30-on túl is infantilizálni kell magunkat, és a fenekünket "popsinak" hívni.
2018. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Csak is hosszú haj! Rövidet soha sem hordanék!

2018. nov. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!