Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcszesz jó fiúknak pattanásra?

Arcszesz jó fiúknak pattanásra?

Figyelt kérdés

Serdülő kori pattanásra jó? Gennyes pattanások.

Használok tonikot de már nem nagyon ér semmit. És égő viszkető érzés is van az arcomnak. Szerintetek jó rá az arcszesz??



2018. nov. 13. 15:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs a sérülések kulcsszo helyett serdüléseket, akartam írni.
2018. nov. 13. 15:23
 2/5 anonim válasza:
Nem nagyon. Szerintem menj el bőrgyógyászhoz, az megvizsgálja az arcod, étrended stb.. és az alapján ír fel neked dolgokat. Vagy menj el kozmetikushoz, aki lekezeli az arcod és kinyomkodja a pattanásokat. Igazából a kettő együtt a legjobb, de nyilván amelyiket akarod, vagy neked jobban megoldható.
2018. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elkezdtem használni Niea men sensitiv arcszeszt és használ a pattanások ellen..
2018. nov. 17. 17:11
 4/5 anonim válasza:
Az arcszesz arra kell, hogy borotválkozás után azzal kend be magad. Hosszútávon nem nagyon fog segíteni. Plussz amit írtál az elején, hogy tonikot próbáltál.. A tonik nem arctisztításra van. Arctisztitás után kell használni, hogy visszaállítsa a bőr PH értékét, és összehúzza a pórusaidat. Önmagában nem jó sok mindenre.
2018. nov. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor mi jó rá??
2018. nov. 20. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!