Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mi volt az eddigi...

Nektek mi volt az eddigi leghosszabb hajatok? Meddig növesztitek és mennyi volt a legtöbb amit vágtatok belőle?

Figyelt kérdés
Meddig tartjátok ízlésesnek a hosszú hajat?

2018. nov. 13. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hátközép. Nem nő tovább, illetve úgyis vágatok belőle, mert törik és nyáron szeretem a vállon kicsit alul érő hajat :) Talán sosem vágattam belőle 10 centinél többet, de 20-nál tuti nem. Amióta növesztem (13 éves korom óta, untam a fodrászt. azóta rokon vágja le, 5 perc alatt, szárazon. szuper), sosem tértem vissza a sokkal rövidebb fazonhoz és nem is tervezem. Miért ne lehetne hosszú hajam 110 évesen is? Legalább vállig érő, az nem sok. Hajam lesz, ha élek, családi vonás, hogy nem kopaszodunk, még a férfiak sem.


A párom nem vágatja, neki is hátközép már évtizedek óta, képtelen hosszabbra növeszteni.


Nekem OK a fenékig érő haj is, ha valakinek az tetszik :) Magamon lehet, hogy zavarna, szeretem, ha szabadon van, de úgy erősen akadályozna mindenben.

Annál is hosszabb hosszú hajú emberrel pedig nem is találkoztam még, de ha összefonja vagy más módon oldja meg, hogy ne seperje fel a szemetet, akkor nekem igazán nem fáj. Nem tudom értelmezni az ízléstelenséget hajhossznál. Mindenféle hosszúság lehet OK.

2018. nov. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nemrég kb hátközépig érő volt, és levágattam vállig, háát kb feleannyi hajam van most :DD De valami hasonlót megcsinálok évente, mert nagyon gyorsan nő a hajam. Hátközépig érőnél szerintem nem volt hosszabb, mert nagyon sok hajam van, és már zavarna.
2018. nov. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Derékig is ért aztán én marha elkezdtem mindenféle hülye beavatkozást csinaltatni.... szokites dauer stb. Annyira tönkrement hogy le lett vagatva pixie fazonra. Most is épp hogy vállig ér és alig nő:(
2018. nov. 14. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Legnagyobb hossz visszavágás kisebb korpmban volt : Deréktól állkapocsig felvágva.


Rengeteg frizurát vágtam (másoknak s magamnak is - magamnak 14éves korom óta a jrock hajstílustól egészen a mostani egyedi megoldásomig)


Ez a 6.év hogy növesztem a hajamat, ami kulcscsonttól nőtt perpill a combom közepéig.


Szerettem volna rövid hajat is + nyárra jól jött: A felső rétegből külön fazont vágtam a hosszút pedig befonva hajpántnak hordtam, napokban pedig 10es fonásban sálnak is - annyira sok hajam van hogy 3 paróka kiférne belőle.


ízlésesnek meddig tartom?


Amíg az illetők kiknek hosszú hajuk van megfelelően karban tartják és változatosan hordják- nem csak úgy lóg. +legyen fazonja


Sok csajnak is csak lóg a lenyalt, töredezett, semmilyen fazonu haja.


Pedig nekik sokkal könnyebb, kevesebb idő, hogy csinosan kiszárítsák/fonják/fixálják.


25N

2018. nov. 14. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Metionin ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban több mint egy méter volt a hajam, 12 éves koromig nem engedték levágni. Állandóan befonva kellett hordanom, hú de utáltam. 12 évesen Hátközépig lett vágva, a levágott mennyiség alapján ez volt a legnagyobb vágás. Illetve később derékig érőből lett állig érő. Azóta nem igazán változott, 5-10 centiket vágtak csak. Most 65 centi a leghosszabb részén, a közeljövőben nem szándékozok vágatni belőle amíg nem zavar a hossza. Szerintem marad így amíg akkora nem lesz hogy ráüljek, mert az már zavar.
2018. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fenékig érő volt a leghosszabb, azt 20-25 centisre vágattam. Mostanában többnyire derékig ér, néha majdnem csípőig, ennél hosszabbra nem fogom újra megnöveszteni, mert nagyon zavaró volt.
2018. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=WPBCcsji8EU És erről mi a véleményetek? Csak szerintem rossz nézni ahogy levágják a szép hosszú haját?
2018. nov. 15. 17:14
 8/11 anonim ***** válasza:
A videóról annyit, hogy ez egy fétisvideó, ezért ilyen. (Igen, vannak akik erre is felizgulnak :D) A nőt nem kell sajnálni, bizonyára rengeteg pénzt kapott érte. :D
2018. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
5 éve vágattam le a derékig érő hajam vállig, viszont azt nem annyira szerettem mert a fodrász semmi fazont nem vágott, hiába kértem, csak egyenesre lecsapta az alját. Azóta folyamatosan növesztettem, de már nagyon untam, hogy hosszú, és sehogy nem állt szóval múlthéten közepesen hosszú bobra vágattam. Hátul nyakig ér, elől kb 1-2 centivel a vállam alá. Pont olyan lett amilyet szerettem volna, köszönhetően annak, hogy megtaláltam a tökéletes fodrászt. 1-1,5 hónapig még hagyom ilyen hosszúságba, utána vágatni szeretnék még belőle minimum 3-4 centit, úgy hogy a leghosszabb rész is a vállam felé érjen bőven.
2018. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Leghosszabb 8-9. osztályos koromban volt, fenék közepéig ért, de már kicsit untam is és nagyon csúnya volt a vége. Nagyon sok hajvágásom volt az elmúlt 1,5 évben, de nagyon kellett is, mert volt egy időszak, mikor NAPONTA vasaltam az amúgy full egyenes hajam. Most derékig ér, a régi kinézetéhez képest ezerszer szebb, de minőségre még mindig van hova javulni. Amúgy most megint növesztem a hajam, újra szerelmes vagyok a hosszú hajba.
2020. dec. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!