Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz a hajam, már egyszerűen...

Száraz a hajam, már egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Durva, száraz a hajam vége, viszont abszolút nem törik.. Mikor megyek a fodrászomhoz nem vág belőle sokat, de nem csak azért, mert nem szeretném, hanem mert azt mondja nem törik az alja (a sérült részektől persze megszabadított). Ő olyan jól lekezeli, hogy utána pár napig szép fényes és puha marad. Alapból göndör hajam van, de sokáig utáltam úgy hagyni, mert egyszerűen nem áll jól, ezért vasaltam. Már egy jó ideje letettem a hajvasalót is, nagyon ritkán használom. Olajokból rengeteget próbáltam már: argán, ricinus (ez csak még jobban kiszárította), kókusz olaj volt talán az egyetlen, ami valaha egy keveset segített, de attól sem az igazi. Nem dörzsölöm törölközővel, nem fésülöm vizesen, balzsamot mindig használok. Most a Kallos termékeit használom, mert az legalább valamennyire puhítja, fodrászom ajánlotta.

Egyébként viszonylag hosszú, mell alá érő hajam van, nem is festem.

Nyilván részben genetika, de kezd elegem lenni, hogy bármit próbálok, nem elég szép és fényes. Irigylem azokat az embereket akik semmit sem tesznek, mégis gyönyörű. Így az a gond bármit teszek vele, kissé ápolatlan hatást kelt..

Ha van bármilyen termék/praktika, ami nektek nagyon bevált, szívesen fogadnám! Köszönöm!



2018. nov. 14. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

Próbáld ki a Garnier Botanic Therapy Ricinusolajos termékcsaládját, vagy az Inecto kókuszos termékcsaládját.

Ezek nagyon jók a száraz hajra.

2018. nov. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én is a botanic therapy ricinus termék családot javasonám + szoktam rátenni vagy egy èjszakára vagy hajmosás előtt pár orával kokusz olajat.

Kipróbáltam még a panten pro v termek csaladot de jobban bejott a botanic

2018. nov. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt már nézegettem én is a polcokon Rossmannban tényleg ennyire beválik?
2018. nov. 15. 22:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon jó! Ajánlom mindenképp, legalábbis egy próbát megér.

Első voltam. :)

2018. nov. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!