Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok/Nők! Ti mit gondoltok...

Lányok/Nők! Ti mit gondoltok arról ha egy férfinak szőrös a mellkasa?

Figyelt kérdés
Borotválja le, vagy hagyja meg a szőrt? mit gondoltok róla? Egyértelműen hogy a legfontosabb hogy a férfi hogy érzi jól magát de azért mégis kíváncsi vagyok hogy a másik nem mit gondol. Kort is írjatok. :)

2018. nov. 15. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan szőrös, mint a férfi rokonaimon láttam kiskoromban elborzadva, és úgy néz ki, mint egy török gigolo, az nem tetszik. Ha kellemesen, ritkásan szőrös, az sem tetszik, de ez a jobbik eset.


Tök jó, hogy a férfiaknál az a legfontosabb, ők hogy érzik jól magukat. :D

2018. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapvetően nincs bajom vele, de egy határon túl már nem vonzó, ahogy az első is mondta.
2018. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan, mint a 70 éves Pistabácsié az eléggé lehangoló. Amúgy viszont hihetetlen szexi tud lenni *-*
2018. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a sima mellkas tetszik, de van, akin jól áll a szőrösebb és persze csináljon azt vele, amit ő akar. A nagy bozont engem már zavar, de ha az egész fickó szőrös, nem várnám, hogy nagy felületeket borotváljon, az azért nagy macera lenne csak miattam...


Amúgy nem írtad, mennyire szőrös. Mindenkinek szőrös a mellkasa, emlősök vagyunk, szőrünk van, a férfiaknak pedig tipikusan nem is pihés felnőttkorban. Kérdés, mennyire szőrös s az hogyan áll az adott embernek.

A páromnak pl. van pár erős szőrszál egy csomóban, plusz szőrkoszorú a nmellbimbók körül. Ritka röhejesen néz ki mindkettőnk szerint, szedi is le ész nélkül, ha eszébe jut. De egy egyenletesen szőrös mellkas is lehet sokféle. Nyilván láttunk már öregeket dús, hosszú ősz szőrrel, az annyira nem sármos, de nyilván láttunk már vonzókat is, még én is, aki a viszonylag csupasz testet szeretem férfiban is, viszont nem várok el "természetellenes" dolgokat nőktől sem, az evolúciónk e pontján még macerás lenne a totál simaság elérése.


Annyi fontosabb dolog van, persze az OK, ha apróságokban is érdekel a nők véleménye s esetleg befolyásol is a szőrtelenítésben :)


42N

2018. nov. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bejön a szőrös mellkas.
2018. nov. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha végig csókolok valakit ne úgy érezzem a nyelvemet, mint a macska mosakodáskor s köpködjem a szálakat.


Ha nem is borotválja legalább hajnyíróval menjen át rajta.


Attól nem is pattog ki, de mégse kisfiú mellkasú - bár nekem azzal sincs gondom.


Ez a személyes véleményem.

2018. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Engem taszít. Én sem véletlenül epilálom és borotválom mindenemet. A férfiakban is legyen már ennyi igényesség.

Szerencsére eddig nem volt dolgom olyan pasival, akinek szőr nőtt volna a mellkasán,maximum pici csík a köldöke alatt, pedig nem vagyok már tini.

23

2018. nov. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!