Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Létezik ilyen hajszínező? Mit...

Létezik ilyen hajszínező? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Új hajszínt szeretnék kipróbálni, nagyon világos szőke hajam van. És már több éve kiszeretném próbálni, hogyan állna a fekete. Sose volt meg festve a hajam. Egyszer volt szürkére színezve. Mivel nem tudom hogy állna a fekete, arra gondoltam hogy kipróbálnék egy fekete hajszínezőt mielőtt befesteném. De nem igazán találtam sehol olyan véleményt, hogy ki jön-e a hajból teljesen a fekete színező. Olyan ami nem tartós, pár hajmosásig tart. Hogyha esetleg nem tetszik a fekete szín,ne kelljen leszőkíteni hogy tönkre menjen a hajam. Vagy esetleg milyen márkájú színezőt érdemes kipróbálni? Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. nov. 15. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Én a helyedben nem próbálnék feketét. Biztosan nem fog kijönni a hajadból. Sőt, azt vettem észre, a színezők ugyanolyan tartósak mint egy festék. Én egyszer az akkor még festetlen közép szőke hajamra tettem sötétszőke hajszínezőt, mondanom sem kell sötétbarna lett belőle, soha az életben nem kopott ki. Nőtt lefele, akkor átfestettem szőkére a hajam, mert szörnyen állt. Én azért sem javaslom a feketét, mert borzasztó nehéz tőle megszabadulni. Inkább próbálj ki egy nagyon sötét barnát, olyat, ami szinte már feketének tűnik. Azon látni fogod, hogy jól áll-e, de könnyebb lesz visszavilágosítani mint a feketét.
2018. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
57%
Rengeteg alkalmazás is van telefonra, amikbe ha belenézel első kamerával (nem tudom szebben megfogalmazni), akkor "áteffektel" különböző hajszínűekre, ha tényleg csak arra vagy először kíváncsi, hogy hogy állna, ezt is kipróbálhatnád, ingyenes, és biztos, hogy nem teszi tönkre a hajad :)
2018. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak fújós hajszinezők amik egy mosásig tartanak. Csak kevés van bennük hogy az egész hajadra elég legyen,többet kell venni. Az rögtön kijön,az első mosással. A féltartós szinezők is rohadt tartósak,csak kopik a szinük.
2018. nov. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyesmi pl.

[link]

2018. nov. 16. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én barna hajon próbáltam 20 mosásos sötétbarna színezőt hát hónapokig fekete voltam. De utána teljesen kikopott pedig sokan riogattak hogy ez bizony örökre benne marad. Egyébként nekem tetszett szóval nem zavart.

Neked a világos hajadat sokkal könnyebben befogja úgyhogy én fodrászhoz mennék a biztonság kedvéért.

2018. nov. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
Próbálj ki valami fújósat. Ne dőlj be az ilyen colour shampoo feliratú cuccoknak mert az nem jön ki.
2018. nov. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!