Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú, göndör hajú sorstársai...

Hosszú, göndör hajú sorstársaim! Hogyan alszotok, hogy a hajatok a hajmosást követő napokon is szép maradjon?

Figyelt kérdés

Ha szabadon hagyom, elalszom és másnap szörnyen össze-vissza áll, elveszti az alakját. Ha összefogom a fejem tetején, valamivel jobb, de reggel az egész fejbőröm fáj és húz (még ha lazán is fogtam össze, akár csak egy kendővel). Azt meg kicsit soknak tartom, hogy minden reggel bevizezzem és kifésüljem, ráadásul egy évezred eltelik mire megszárad.


Ti mit csináltok? Van valami ötletetek, ismertek jól bevált módszert?



2018. nov. 16. 23:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Göndör alatt itt egy száraz, porózus 3b/3c-t értek, kicsivel göndörebb és gyűrűsebb mint ez:

[link]

2018. nov. 16. 23:53
 2/12 anonim válasza:
hajháló
2018. nov. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Megpróbálok nem rajta aludni (szétterítem a párnán).

Amikor kinyúlt (igazából csak frissen mosva jó), akkor befonom. .

2018. nov. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Amikor tartós hullám volt benne akkor befontam. Másnap gyönyörű volt.
2018. nov. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy fonom, vagy a fejem tetejére kontyba összefogom harapós csattal. Attól nem fáj a fejbőröm.
2018. nov. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én lazán felfogom copfba vagy kontyba, nem szokott fájni tőle a fejem.
2018. nov. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Sajnos nekem a fonástól teljesen seprűs lesz, szerintem az csak hullámos vagy vékonyszálú hajon működik.

Na majd kipróbálom a harapós csatot meg a hajhálót. #2, hajháló alatt összefogod a hajad, vagy csak szimplán beletuszkolod?

Killer Queen, neked göndör a hajad? Akkor te csakis Brian May lehetsz :D

2018. nov. 17. 16:55
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 úgy van, csak egy kis fazon váltásra lenne szükségem és tiszta Brian 😂😂
2018. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát az enyém vastag, göndör, és egy tonna, mégis működik a fonás.
2018. nov. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a fonást én sem szeretem túlzottan, elveszti a hajam a természetes loknikat, aztán tök más hatása lesz. Szóval ezt neked kell kitapasztalni kérdező, kimek mi válik be. :)
2018. nov. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!