Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy növesszem vissza az...

Hogy növesszem vissza az intimszőrömet?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem hogy szeretném megnöveszteni, viszont egy hét után mikor kb egy centi hosszú, viszket, szúr, kibírhatatlan. Lehet ezen segíteni, pl levágni tompára, vagy ki kell bírni mindenképp?

Azok írjanak akik hasznos tanáccsal tudnak szolgálni, köszi :)



2018. nov. 18. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell bírni. Csak pár napig kellemetlen.
2018. nov. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell birni azt az időszakot. Jobban megnő és nincs ilyen gond
2018. nov. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ki kell bírni
2018. nov. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

Nekem az futott át a fejemben:

Minek akarod megnöveszteni?

😶

2018. nov. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tompára vágni, hahaha. :D


ha nem akarod visszanöveszteni, csak a viszketés zavar, akkor borotváld hamarabb, mint 1 hét múltán.


viszketésre való dolgok, mint hűsítő gél és mentaolaj nem ide való. én radíroznék és fertőtlenítenék csak. gyantázás után egyébként ez nincs (viszont nem tudom magamnak csak gyantázással megoldani, csak oldalt.)

2018. nov. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ha borotváltad előtte, akkor szúrni fog akárhogy is....


Valami gyökeres megoldással tüntesd el először (vagy még a szőrtelenítő krém is jobb megoldás, mint a borotva, bár az sem az igazi). Szóval gyanta, vagy epilátor, vagy csipesz :D, S ezután hagyd megnőni!

2018. nov. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!