Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakori, hogy valaki...

Milyen gyakori, hogy valaki férfi létére festi a haját, akár extrább színekre is?

Figyelt kérdés
Mennyire férfiatlan? Illetve milyen festéket érdemes használni világosbarna-szőkésbarna hajra sötétebb (nem átlagos) színekhez?

2018. nov. 19. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Én rendszeresen látok festett hajú férfiakat, néha extrémebb színekben is.

A férfiassághoz szerintem a hajszínnek semmi köze, nem ezen múlik.

2018. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És szerinted egy kék/zöld hajszín jól is nézhet ki pasin? Nem tudom hogy bevállaljam-e. Nem ismerem ezeket a szereket, legelsőre max olyant ami 1-2 mosás után kijön, de nem olyan hajspray.
2018. nov. 19. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő, de tud jól kinézni, persze. Ha illik a külsődhöz és a stílusodhoz.

Én lány vagyok, volt már zöld melír a hajamban, fodrász csinálta, 1-2 hónap alatt kikopott, és szerintem nem volt rossz. Egy próbát megér. Mondjuk , ha szőke a hajad, abban szerintem jól mutatnak a kék-zöld csíkok.

2018. nov. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szőkésbarna, max világos barna a hajam.
2018. nov. 20. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!