Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy lámynak rövid a haja?

Figyelt kérdés

Erre a jét hajtípusra gondoltam :


[link]


[link]



2018. nov. 19. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első egyáltalán nem tetszik , lehet hogy valakinek az áll jól.

A 2.nekem nagyon tetszik , a hosszúsága is szép és gyönyörű hullámok vannak benne a színe is szép.

2018. nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lánynak* két* (bocsi a hibákért)
2018. nov. 19. 13:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg az hogy illjen a stílusához, formájához. Én ismerek olyan embert akit nem tudnék el képzelni hosszú hajjal pedig a legtöbb emberen az tetszik. Ember függő hogy kinek hogy áll.
2018. nov. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A második nem rövid.


Nekem tetszik, vagyis hát nem szólok bele más életébe. Nekem is volt mindenféle hossz.


(Azt hozzáteszem, amúgy is elkérik a személyimet, de mikor olyasmi volt, mint az első képen, akkor nagyon fiatalnak néztek.)

2018. nov. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Fejformától is függ. Szerintem akik vékonyabbak, vagy hosszúkás fejűek azoknak jobban állhat a rövid, rövidebb haj. De ha pl. az illető nem olyan vékony, vagy inkább kerekdedebb pofija van, akkor semmi esetre sem.
2018. nov. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Elso az olyan “focianyu” vagy “beszelni akarok az uzletvezetovel/felettesevel” frizura.

Masodik az szep, nekem is olyasmi volt/van, a legtobb embernek jol all :)

2018. nov. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Imádom, az ezeknél még rövidebbeket is.
2018. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!