Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor lehetne kiszőkíteni a...

Mikor lehetne kiszőkíteni a hajam?

Figyelt kérdés
Alapjáraton szőkésbarna a hajam, ezt festettem feketére. Meguntam, és szeretnék újból szőke lenni. Tegnapelőtt a ColorB4-ral (hajfesték eltávolító) próbáltam leszedni a fekete festéket, ez nagyjából sikerült is, de a vége még barnás volt. Úgy gondoltam, talán egy szőke festékkel el tudom rejteni a barnát, ezért ráfestettem a Garniernek az ezüstszőke árnyalatát. Nos, ezzel semmi eredményt nem értem el, ezért a szőkítés mellett döntöttem. Azonban tekintve, hogy a szőke festékben is volt hidrogén, nem tudom, mikor lehetne szőkíteni. Valaki tudna esetleg segíteni?

2018. nov. 20. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz hogy pihenteted 1 hónapig. Menny el fodrászhoz és neki is mondj el mindent mivel kezelted stb. És ő majd megcsinálja ez a legjobb amit tehetsz.
2018. nov. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ha hiszed, ha nem ugyanígy voltam! :D de tényleg... Bosszantott a fekete, ezért ColorB4 és mivel a ColorB4 használati útmutatójába is bele van írva, hogy utána rögtön lehet festeni, ezért Garnierrel próbálkoztam én is, de sajnos nekem sem szőkített... Viszont annyira begurultam, hogy vártam pár napot és leszőkítettem, viszont elég narancssárga lett és kicsit töredezett lett a vége, azért is, mert nem vettem az egész szőkítéshez kötéserősítőt fodrászkellékesnél (pl. Kallosplex pár száz ft.) Meg ugye nem hagytam regenerálódni a hajam... De a sárgaságon a hamvasító sampon se nagyon segített sokat, csak nagyon picit pedig jót használtam ( Schauma Silver Shampoo). Szóval vártam 6 hetet az újabb szőkítésre ez már eredményesebb volt, mert fodrász csinálta, aki látja ugye, hogy hol kell több szőkítő, mert ott sötétebb... De kellett egy harmadik szőkítés rá újabb 6 hétre, hogy a kívánt ezüstös szőke meglegyen. Szóval ha világos szőke a cél, akkor tényleg több szőkítés szükséges annak érdekében, hogy ne legyen full káros a haj... De most a te esetedben... Nehéz ugye döntened, mert gondolom te is úgy vagy vele, mint én voltam, hogy rögtön akartam én is szőkíteni... Tényleg töredezett lett a vége, szóval lehet várj pár hetet. Sajnos...
2019. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!