Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek mi vált be hajtöredezett...

Kinek mi vált be hajtöredezettség ellen? Hajnövesztésre?

Figyelt kérdés
Régen sokat festettem, szőkítettem a hajam de minden fésülködésnél letört egy félmaréknyi kis 1 centis hajszállacska, na itt meg is untam, és levágtam állig érőre júniusban. Azóta szedek vitamint, nem használok hőt, nem festem, mindenféle drága kenceficét megvettem rá, fésűt is vaddisznósörtésre cseréltem, de a félév alatt csupán 2 centit nőt (lenövésből látszik), és most újra törik nagyon durván. Egyszerűen nem tudok rájönni miért?! Valaki járt már hasonló cipőben? És neki mi segített? (Alapvetően nagyon-nagyon dús fényes, egyenes vastagszálú hajam van)

2018. nov. 20. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a sok drága kencefice hatásos. Étkezz egészségesen vitaminban gazdagon. Szedj A-vitamint. Néhány vitamin még: [link]

A megfelelő folyadékbevitel is fontos.

Plusz szerintem a hajadnak idő szükséges a regenerálódáshoz.

A hajnak meg vannak a növekedési fázisai, ezt régebben a fodrászom mondta.

Szeresd a hajad, érezze, hogy foglalkozol és törődsz vele. :) Légy türelmes, nem egyik pillanatról a másikra fog megnőni a hajad.

2018. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!