Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet gyorsítani egy...

Hogyan lehet gyorsítani egy seb begyógyulását?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valamelyik nap véletlen belekaptam a körmömmel az arcomba ami elég csúnyán besebesedett. A lényeg, hogy van olyan krém vagy bevált praktika ami gyorsítaná a seb begyògyulását, esetleg hogy a helye szebb legyen? Köszönöm!

2018. nov. 22. 19:58
 1/5 Tak válasza:
100%
Neogranormon,meg A vitamin.
2018. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom!
2018. nov. 22. 21:04
 3/5 Miss Endzsi ***** válasza:
47%
tegyél rá estére mézet, rá ragtapaszt, hogy ne kend el.
2018. nov. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

EGY DARAB ALOEVERÁT RAGASSZ RÁ!!!!

Szóval, vágj le egy darabot az aloeverából, ha van neked, és az egyik oldaláról szedd le a levél "bőrét", és a kocsonyás oldalával ragaszd a sebre. Reggelre a bőröd körülötte ilyen fehéres és fura lesz, de az max 1 óra alatt elmúlik, és a seb sokkal gyógyultabb lesz. Nap közben kenegesd neogranormonnal (vagy csak simán valami jó zsíros krémmel, hogy ne száradjon ki) és este ismételd meg az aloeverás dolgot. Nekem ez be szokott válni, MAXIMUM 2-3 aloeverázás és szinte el is múlt a seb!

2018. nov. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Most a neogranormont próbaltam sok A vitaminnal, bevált:D. Nálam ez elég sűrű probléma így mindet lesz időm kipróbálni.
2018. nov. 24. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!