Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Hajmosàs utàn ti csak...

Csajok! Hajmosàs utàn ti csak megszàrítjàtok a hajatokat, vagy vasaljàtok/göndöríteni is szoktàtok mellé?

Figyelt kérdés
Én imàdom vasalni a hajam sajnos, de félek, hogy tönkreteszi a hajam :( ha csak megszàrítom akkor egy kicsit hullàmos, azt pedig annyira nem szeretem. Ti mit csinàltok a hajatokkal? :)
2018. nov. 24. 08:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyenes hajam van, ha göndöríteni szeretném, akkor sok lakk kell rá, hogy úgy maradjon, úgyhogy én csak szárítanom. Ha néha nedves marad, akkor reggelre hullámos lesz.
2018. nov. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%

Sokan nem tudják a fésűt megfelelően használni szárításkor, pedig sokat számít.


A hajvasalásról szokjál is le, mert úgy fogsz járni, mint mostanra felnőtt iskola/kortársaim.


S nem is szép a lenyalt kivasalt full egyenes haj, a pasiknak is a picit borzosabb dúsabb frizurák jönnek be dögös enyhe hullámos fufruval.


Én fésű segítségével szárítom.

Nem vasalom (hiába van fodrászati felszerelésem, de vendégeimet is lebeszélem a haj különböző sütéseiről - ki/beszárítási tippeket mutatok nekik).


+ gondolom a te hajad se olyan hosszú (nekem combközépig érő, rétegekben tépett vágással)

Próbáld meg:


Megtörlöd a hajad rendesen.

A hajvégeket elkezded kifésülni s mindig picivel feljebb haladsz.

Utána folyamatos fésülés mellett szárítod a hajad - gyorsabban szárad, mert nem áll össze nagy tincsekbe aminek a belseje alig akar száradni, formázod is.

2018. nov. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megszárítom és még vizesen megfésülöm és miközbe szárítom fésülöm a hajam. Szóval fogok egy tincset és ahogy húzom a fésüt utána megyek a hajszárítóval és így teljesen egyenes a hajam pedig nekem is ha nem fésülöm ki kicsit hullámos. És mindig kérdezik vasalom e pedig életemben nem volt még kivasalva a hajam szóval szerintem ez a legjobb módszer hogy károsítás nélkül egyenes legyen a hajad.
2018. nov. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem alapból egyenes, így nyáron szárad magától, ilyenkor rosszabb időben meg szárítom. Formázni nem szoktam, amúgy sem állna meg benne semmi. Gyerekkoromban anyám mániákusan göndörítette volna minden ünnepségre de ha 20 percet benne maradt a sütés, az már csoda volt.
2018. nov. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szabad levegőn szárad, semmi hőt nem használok rá. Magától be göndörödik :)
2018. nov. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vizesen kifésülöm, hajszárítóval megszárítom, aztán kivasalom. Alapból nagyon "szénakazal" jellegű, se nem egyenes, se nem hullámos és azt nagyon nem szeretem.
2018. nov. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem göndör a hajam, hajmosás után felszoktam csavarni nagy hajcsavarókra, aztán beülök búra alá (hordozható, fel fújós van:D)

A hajcsavarásos módszer kihúzza a göndörséget, ezután már csak kivasalni szoktam a hajam.

Ha épp nincs kedvem ezt a procedúrát végigcsinálni, akkor hajmosás után hagyom megszáradni magától, vagy alacsony hőfokon picit rá szárítok aztán befonom lazán. :)

2018. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Vasalom. Nem szeretem a természetes állapotát, nem tartom szépnek. Nagyon dús, hullámos hajam van, ami leginkább sörényre emlékeztet, és teljesen elvonja a figyelmet az arcomról. Amikor kivasalom sokkal rendezettebb a külsőm, jobban érvényesül az arcom. Természetesen megfelelően ápolom a hajam, és rendszeresen vágatok a végéből, így szép egészséges.

25N

2018. nov. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Göndör hajam van. Én is imádtam vasalni a hajam mindig is, de sajna egyetemistaként már nincs erre rendszeresen 2,5-3 órám, mint általános sulisként és gimisként, szóval egy ideje leszoktam már róla.

Megmosom a hajam, kifésülöm, rakok rá hajhabot, hogy szebbek legyenek göndören a tincseim, és megszárítom. Ennyi a rutin manapság.

2018. nov. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Mostantól megpróbálom én is hajmosás után csak szárítani. Nem akarom vasalóval se tönkretenni, na meg időm sincs rá :(

Köszönöm mégegyszer! :)

2018. nov. 25. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!