Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fiamat piszkálják a szőrössé...

A fiamat piszkálják a szőrössége miatt mit tegyünk?

Figyelt kérdés
Van egy 10 éves fiam, aki korához képest nagyon szőrös, voltunk endokrinológusnál és mindent rendben találtak. Az osztálytársai piszkálják mert szőrös a hasa az arca és a hónalja is. Én engedném neki hogy borotválkozzon, de még szerintem fiatal hozzá, túl gyerek még. Mi más megoldás lehet mág.

2018. nov. 24. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem is tudom, szerintem maradjon szőrös és hadd piszkálják a gyereked a depresszió sötét bugyrába minthogy borotválkozzon! Tök jó ötlet, bárcsak te neveltél volna fel engem is!
2018. nov. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
100%
Vegyél neki villanyborotvát, azzal nem vágja meg magát.
2018. nov. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Vágjátok le borostásra neki, és akkor nem kell borotválkozni..
2018. nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valós problémának azt nevezzük, aminek a megoldása kilátástalan, kénytelenek vagyunk együtt élni vele. Ami megoldható három mozdulattal, annyi idő alatt, míg egy ilyen kérdés kikerül, azon nem problémázni kell, hanem megoldani. Előbb-utóbb úgyis borotválkozik az ember, hát van, aki 16-tól 80 éves koráig, van, aki 10-től 86-ig. Ez van. Nem kell neki pengét adni, vannak biztonságos szőrleszedő masinák.
2018. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megfogja ezt köszönni pár év múlva, amikor 16 évesen férfiasabb lesz mint némely 20fölötti.
2018. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Zárjátok el a társadalomtól....


Vegyetek neki egy jó elektromosborotvát/testszőrvágót és az apja, vagy akár te tanítsd meg a használatára.

Ha zavarja a szőr akkor borotválkozzon. Mivel már szőrös, nem "túl gyerek" hozzá.

2018. nov. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szőrtelenítsétek valahogy.
2018. nov. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!