Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Head&Shoulders samponok közül...

Head&Shoulders samponok közül melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Gyorsan zsírosodó, viszkető, és korpás a fejbőröm.

Köszönöm ha tud valaki segíteni.



2018. nov. 24. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az almásat használom. Utána szoktam a végekre balzsamot tenni, különben kezelhetetlen a hajam. Egyébként egy az egyetlen sampon ami nem cseszi szét a fejbőrömet.
2018. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! :)
2018. nov. 24. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a az Ocean Fresh-t használom (kagylós). Elfogyott az előző samponom és erre pedig rá volt írva, hogy korpátlanító. Nem nagyon hittem benne, de első használat után keresve se találtam korpát. Nekem nagyon bejött! :D
2018. nov. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! :)
2018. nov. 24. 22:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a teafásat használom (de ne lepjen meg,nem tartalmaz teafa olajat sajnos :c), viszont mentolos, ami nagyon jó érzest nyújt hajmosásnál, nyugtatja afejbőrt :D én úgy használom, hogy ez a teafás sampon, utána a head&shoulders supreme repair hajbalzsam (isteni illata van, és nagyon lágy, selymes lesz a hajam tőle), és ezt utána egy ecetes hajöblítéssel zárom. A sampon + ecet kombó miatt sokkal kevésbé zsíros a hajam, korpás viszont nem volt soha, úgyhogy abban nem tudok segíteni c:


még egy pro tipp: ha gyorsan zsíros a hajad, érdemes venni száraz sampon (baleásak csodát tudnak, viszonylag olcsón), mert hatásosak is, és kitolod vele a hajmosást:)


még egy pro tipp: ha van a közeledben kínai mindenes bolt, ott a head and shouldersek sokkal olcsóbbak általában:)

2018. nov. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a választ! :)
2018. nov. 25. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!