Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj lenövést mivel lehet elfedni?

Haj lenövést mivel lehet elfedni?

Figyelt kérdés
A vállam alá érő fekete hajam van. Szeretném vissza kapni a régi világos barna hajszínem. Rá áldoznám azt a 1 2 évet ha találnék valami hajbemosót stb ami el takarná. Ha a kulcs csontomig le nőne akkor az már elég lenne a maradékot le vágatnám.

2018. nov. 24. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tul veszes az allapota, akkor egy jobb fodraszatnal (indola akademia pl budapesten) ahol egy kicsit elkerik az arat azert, letudjak minimalisan szokiteni, es utana rafestik az eredeti hajszined, ha van par centis lenovesed es latszik milyen.

Nekem is ezt csinaltak, leszivtak a feketet es a lenott hajamhoz illo szint kentek ra. 100% egyszinu volt a hajam, leajultam.

Viszont egy ido utan persze kopni fog, ezert 2 havonta erdemes rafesteni egy barnaval mint a natur hajszined.


En ezt tudom tanacsolni, vagy hagyd, hogy lenojjon 5-10cm-et es utana fodrasznal festess ra atmenetet a feketebol. Onnantol kezdve nem lenovesed lesz, hanem egy igenyesebb atmeneted.


[link]

[link]

[link]

2018. nov. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Illetve meg megprobalkozhatsz nem tartos fekete szinezokkel, de nem tudom, azok mennyire kopnanak ki :/
2018. nov. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
300 kmre lakók Pesttől. Sajnos az itteni mezei fodrászok nem akarnak el vállalni szivatást. 😖
2018. nov. 24. 23:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor akar megprobalhatsz otthon egy blansolast. Szokitoport keverj el samponnal es moss vele hajat sokaig, leszedi a legfelso festekreteget. Utana viszont rakell festened majd valami a hajadhoz hasonlo festekkel, vagy fodraszra kell biznod.


Esetleg meg a colourb4 termeket kiprobalhatod, de vegyes tapasztalati vannak vele mindenkinek, kicsit draga is, valoszinuleg kellene belole 2 doboz a hajadra.

2018. nov. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!