Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetne gyorsabban...

Hogyan lehetne gyorsabban őszülni hajfestés és minden egyéb eszköz nélkül? F/22

Figyelt kérdés
Már nagyon korán elkezdtem őszülni (14-15 évesen). Most 22 vagyok egyre több hófehér hajszálam van, szinte már foltokba van. Nem zavar, SŐT idegesit hogy nem vagyok teljesen még ősz. Hogyan lehetne gyorsabban megőszülni? Neten csak ellenne hallottam de semmi olyat amitől gyorsabban lehetne őszülni. Ellenkező dolgokat meg nem akarok csinálni amiket ajánlanak mert mind egésszégtelen.
2018. nov. 25. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem tudod megakadályozni, hogy a pigmentek a hajhagymákból a hajszálakba kerüljenek. Onnan ki lehet szedni bizonyos eljárásokkal, de ezek roncsolják a hajat és furcsa színeket hoznak létre.
2018. nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%
Legyen teljesen stresszes és idegroncs az életed, majd hamar megőszülsz és korán a sírba mész. Bár ez is egészségtelen.
2018. nov. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!