Vorosbol ujra szoke?

Figyelt kérdés
Egy jo par honapja voros vagyok, de rajottem sokkal jobban szeretem a szoke hajszint.. Most jeg szoket akarok. Tehat...a voros gyorsan kikopik, ra lehet menni "jeg szoke" festekkel? Gondolom nem muszaj leszivatni. Mennyire lenne karos a hajnak a hajfestes? Es..melyik jeg szoke festeket vegyem meg ami nem annyira karositja a hajat? Valaszokat elore is koszonom:)

2018. nov. 27. 21:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja es jo hamvasito samponokat is irjatok legyszi:) Nemetorszagban lakom, sajnos itt sose talaltam jo hamvasito sampont..dragabb is jo lenne, csak hasson
2018. nov. 27. 21:23
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szokites nelkul? Eselytelen.. ugyanolyan mintha feketebol akarnal szoke lenni..

leegeted a hajad, letorik, raadasul narancssargas lesz, sprod, es utana meg rakell festeni.. noveszd le vagy bizd fodraszra.


Udv, egy vorosbol lett bordo, majd szokitessel vilagos voros, majd ezustszoke, majd platina feher, majd voros, majd fekete, majd barna es lenovesztes... derekig ero hajjal indultam, a natur hajam a fulemig er, a lenott leszokitett resz fel eve vall felett van, folyamatosan torik le..


Igaz nekem sokkal tobb procedura ment vegig a hajamon, de mar az elso vorosbol-ezustszoke alkalom utan fel evvel levagattam a hajam vallig, mert a tarkomon forditott V alakban letort az egesz... aztan sorjaban mindenhol mashol is...


Nem ajanlom.

2018. nov. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Uhh.. Akkor maximum par tincset teszek bele. Koszi a valaszod!
2018. nov. 28. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!