Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitesszeres orr ellen mi a...

Mitesszeres orr ellen mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Sajnos valamilyen oknál fogva, nagyon, vagy kevésbé nagyon, mitesszeres az orrom. Fekete/Sötét pöttyös.

És elhiszem hogy tágak a pórusaim, de eddig soha nem sikerült teljesen kitisztítanom.


Bár eddig nem is foglalkoztam vele, vagy nem volt annyira észre vehető, de most már nagyon idegesítő.

És Fiú létemre ugye sok kenceficém sincs.

Most szereztem be bőr radírt (jó pár hónapja), ezzel az a baj hogy nagyon csillogós lesz, és talán elkezd zsírósodni?! de van olyan hogy egyszerűen csak csillog tisztítás után, mintha le políroztam volna. XD De ilyenkor nem veszem észre hogy zsíros. (egyszer ilyen egyszer olyan)


És még fekete maszkot is beszereztem, de ez kb annyit ér mintha egy szigetelő szalagot ragasztanék fel, és húznám le, nagyon max a száraz bőrt leszedi, nagyon nagyon max.


Most ki akarom próbálom a rendszeresen tisztítani, de nagyon kellemetlen hogy ettől a fényes és pöttyös dolog kombozódik, vagy hogy mondjam. :D


Pattanásom nincs, és eddig inkább még száraz volt az arcom, az orr talán eltér, nem tudom.


Szóval valami szert ami sokatoknak bevált?

Vagy olyan arc maszk ami tényleg kiszedi. stb. stb.

Vagy legalább hogy matt legyen az orrom. ?


20/F szóval nem nagyon vagyok otthon ebben a témában. :D


Annyira azért nem durva, de nem akarom hogy az a besüllyedő mitesszer, hatás legyen. (szivagy szerű) vagy mi a megnevezése.



2018. nov. 28. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Egy nem mitesszeres orrt javasolnék!
2018. nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
77%
Kamillás vízben gõzõld ki az orrod kb 10 percig ,majd vegyel egy míteszer nyomó pálcát ,pl kínaiban és nyomd ki õket utána meg tonikkal kend le ,majd hidratálj
2018. nov. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan látogasd meg egy kozmetikust
2018. nov. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

2#-es eszköz használatát nem javaslom.

Ki se szedi rendesen az ember azzal + szétnyomkodnád vele s fájdalmasan.


Mondanám gyere el hozzánk s megoldom.


Azt se felejtsük el, hogy az orrnak kell a "zsírosabb" bőr a hideg ellen.


Csalk a nagyobb/látványosabb miteszereket kell kiszedni, majd lekezelni. Gyulladás csökkentő s tisztító folyadékkal.

Egyenesen a gyártásból kapom a készítményt.


Ha nem tudod magadnak javaslom a kozmetikust.


Ha kinyomnál mindent nagy esélye van arra, hogy hámlana/kiszáradna.

2018. nov. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, hát kicsit parázok a mitesszer kinyomótól.

Nem hiszem hogy az én kezemben biztonságban lenne. :D

Amúgy gondolom a kozmetikus is azt, vagy csak azt használja. Nem?


Amúgy kozmetikusnál sok fiú/férfi megjár? Útólsóból leszűröm hogy az vagy, mennyire gyakori?

:D

2018. nov. 29. 23:46
 6/7 anonim ***** válasza:

#3 vagyok :)

Hidd el ugyan úgy megfordulnak a kozmestikusnál fiúk/férfiak, mint a lányok/nők(tudom mert anyu is az).

Ő nem kinyomókkal, hanem kézzel(ill. egy steril kendővel) nyomkodja a miteszert-pattanást egyaránt. Előtte persze gőzzel-puhitó krémekkel puhítja fel a bőrt. (Én is vettem részt ilyen kezelésben)

2018. nov. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi h ennyiszer félreírok😅
2018. nov. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!