Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Extrém hajszín esetén ti...

Extrém hajszín esetén ti hogyan oldjátok meg a lenövés után a haj festését?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár éve volt ombre a hajam, kb a felétől volt kék. Ezt egyszer megcsinálta fodrász, utána én festettem otthon amikor kopott, majd idővel ráuntam meg le is nőtt annyira hogy le lett vágva.

Most szeretnék majd ismét valamilyen extrém hajszínt, azonban inkább a tövétől, de legalább is 'magasabbról' indítva a színt. Akinek ebben van tapasztalata, ti hogyan oldjátok meg amikor a hajatok elkezd lenőni? Fodrászhoz mentek ismét a szőkítés miatt, vagy otthon szőkítitek azt a kis részt ami esetleg lenőtt? Illetve valaki tudna megfizethető és jó minőségű munkát végző fodrászt ajánlani erre a célra?

Köszönöm



2018. nov. 28. 20:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja azt még hozzáteszem, hogy fodrászt Budapesten és környékén keresek, illetve elég sötét, kb fekete a hajam.
2018. nov. 28. 20:54
 2/3 Metionin ***** válasza:
Én otthon szőkítem de az nagyon pici rész elöl. Meg nekem amúgy is szőke a hajam, csak ha 3-4 percet rászőkítek, jobban tart rajta a színező. Felül fekete a hajam, alul kék, elöl pedig van benne 2 kék csík, na annak a tövét kell csak szőkítenem. Szerintem ha sötét a hajad akkor a szőkítést bízd fodrászra, nehogy leessen az egész hajad.Fodrászt ajánlani nem tudok mert én nem járok, de a későbbi ajánlások miatt azért írd ki hogy hol laksz (itt nem mindenki budapesti).
2018. nov. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Ja bocs, az előbb nem adta ki nekem az első választ.
2018. nov. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!