Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másnak ritkult valamennyit a...

Másnak ritkult valamennyit a szőre többévnyi epilálástól?

Figyelt kérdés
Nekem 6 év után semmit sem. Pedig kiszedi tövestől.
2018. nov. 29. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem sem. olyan,mert nem egyszerre nő vissza, de ha várok kicsit ugyanúgy kibújik mind.
2018. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ritkulni nem ritkult, viszont sokkal vékonyabbak és halványabbak lettek a szőrszálaim. Ber lehet még így is vastagabbak az átlagnál :D
2018. nov. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem semmit, pedig már vagy 10 éve epilálom. Annyi hogy nem egyszerre nő, ezért ha gyakran csinálod, nem tűnik olyan soknak, mintha borotválnád, de ha kihagyok egyetlen hetet is, akkor már újra sűrű és vastag szálak vannak....

Szóval ez az "epilálás ritkítja a szőrt" duma nagy hülyeség, talán az IPL az, ami valóban használ...

2018. dec. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem.
2018. dec. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!