Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom ilyenre megcsinal...

Hogyan tudom ilyenre megcsinalni a hajam?

Figyelt kérdés

Hogyan tudom megcsinalni így a hajam mint a videoba a SMINKES csajnak? Jó szoros, fényes, nem áll össze vissza, olyan tökéletes ez a coff :D

A videó: https://www.youtube.com/watch?v=jXbDe-CGBkE



2018. nov. 30. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

*copf :D

Hát az biztos, hogy lakkozva van neki, attól csillog, és attól áll ilyen tökéletesen, sehol egy babahaj vagy bármi.. Viszont hogy mitől lapul le neki ennyire, azt nem tudom. Lehet azt is a hajlakk okozza.

2018. nov. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem frissen mosott, és van fajta egy kiló hajlakk. Én is így szoktam ha nincs időm hajatmosni. Lehet kapni pici szempillafésűt de fogkefével is működik a dolog. Ha összefogtad a hajad, akkor ráfújsz hajlakkot és a kis kefével átfésülöd, hogy a babahajak belesimuljanak a hosszabb szálak közé
2018. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! :D
2018. dec. 1. 23:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem olyan igénytelen, hogy hajmosás nélkül megy el szerepelni a tv2-höz. :D
2018. dec. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig ennél a hajnál nem látszik. Nyilvan nem gondolom, hogy 3 hete nem mosott hajat, de nekem pl frissen mosva nem lapul le ennyire, ha már 2-3 napos akkor simán. Persze, lehet hogy vekony szálú és kevés haja van.
2018. dec. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Úristen, neked ez a célod? Ránézni is fajdalmas... Amúgy egy csomó férfinek nem tetszik az ilyen.
2018. dec. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meg ennek a csajnak biztos Nincs annyi forgója, mint pl nekem... :D

Akarok egy copfot és 4x kell újra kezdenem, mert a puklis kis részek idegesítenek.

2018. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!