Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon idióta voltam, mit tegyek?

Nagyon idióta voltam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most este a pattanásaimat bekentem étel ecettel az arcomon, de csípett, ezért lemostam. Kipirosodott ott ahol át törölgettem ecettel. Bekentem Aloe Veras hidratáló krémmel. Mennyi idő alatt fog ez elmúlni? Reggelig enyhülni fog?

2018. nov. 30. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem látjuk hogy milyen, mindenki máshogy gyógyul. Szerintem enyhülni fog mert az aloe vera nyugtató hatású, azt nem tudom hogy mikorra fog eltűnni.
2018. nov. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ugye ez nem komoly? Nem veszélyes?
2018. nov. 30. 22:45
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Hát, kicsit enyhülhet a csípés de mivel baromi savas jól felborítottad a bőröd ph-ját. Legközelebb arcápolásra kifejlesztett termékkel kezeld, nem is tudom hogyan jutott eszedbe ekkora baromság
2018. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha chemical peel-t akartál volna elérni akkor legközelebb ne tedd :D Menj el kozmetikushoz kérd ott!Biztonságosabb
2018. nov. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!