Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajból mit lehet...

Sötétbarna hajból mit lehet kihozni? Természetes hatású ombre lehetséges?

Figyelt kérdés
Sötétbarna, kb. derékig éri hajam van, amit le szeretnék vágatni egy ilyen váll alá - mellig érő hosszra és a színével is szeretnék kezdeni valamit. Sötétebbet semmiképpen sem szeretnék, viszont mivel jó sötét a hajam, ezért teljes világos festést sem szeretnék a lenövés miatt. Úgyhogy inkább omre, bayalage érdekelne és ezekből is inkább a természetesebb hatású sötétbarna-világosabb barna és nem a túl kontrasztos. Viszont eddig csak olyanokat láttam, amik vagy sötétbarna-világos szőke vagy pedig sötétbarna-vörös színűek, ami nem tetszik. Világosabb természetes barna színt is el lehet érni?
2018. dec. 1. 21:37
 1/6 A kérdező kommentje:
*ami nem az a vöröses, rezes, karamellás barna
2018. dec. 1. 21:38
 2/6 anonim ***** válasza:
ilyesmi esetleg? [link]
2018. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
El lehet érni, még könnyebb is. Menj el valami rendes fodrászhoz, ne olyanba menj, ahol be se kell előre jelentkezni. Mondd el a fodrásznak személyesen, mire gondoltál, de úgyis kérdezi majd, és akkor megbeszélitek. Visszakérdez, te részletezed. És akkor elkészíti. Nem lesz olcsó, mosás, vágás, balayage, mélyen a zsebedbe kell nyúlnod. Arra azonban figyelj, hogy nagy hosszt fogsz veszíteni, nehogy megbánd... Lehet jobb lenne először csak mellbimbóig levagni, nem vállig.
2018. dec. 2. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rómában csodáltam meg az ottani kreol, eredetileg nyilván teljesen sötétbarna nők hajában a finom aranyló árnyalatokat, gondoltam, hogy nem természetes, csak olyan hatást akar kelteni, mintha megsütötte volna a nap. Napszemcsi, jó táska, jó cipő, szép testtartás és ez a hajszín - ez jellemezte az olasz nőket.

Fényévekre volt az itthon látható, durván vöröses csíkoktól.

Ezek szerint megoldható:)

2018. dec. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 just a rocker válasza:

#3 válaszoló.

Miért veszítene nagy hosszt a hajából?

Szalonban csak professzionális termékekkel dolgoznak nem 250forintos kallos-al állandó felügyelet alatt.

Én is fodrász vagyok és járunk már ott kémiai tudásban hogy egy ében fekete hajat egy nap alatt platinává világosítsanak a szalonokban 1-2centi vágással.

Persze nem olcsó de semmiképp nem kell szükségesnek lenni sok hajat veszíteni. :D

2018. dec. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 just a rocker válasza:
Neharagudj most láttam hogy a kérdezőnek derékig érő haja van. :( bocsi!
2018. dec. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!