Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korpás a hajam és töredezett...

Korpás a hajam és töredezett a vége. Le kell mondanom a vörös hajról?

Figyelt kérdés
Kb fél éve festettük először az alapból középbarna hajam vörösre. Nagyon régóta akartam ezt a színt, jobban érzem így magam. Viszont a hajam annyira nem, alapból is el volt törve, de azóta már 2szer vágtunk belőle, mégis sok a sérült vég. Derékig érő hajam van és nagyon szeretem, szóval nem örülök neki. Emelett egyre jobban korpásodik, régen nem volt jellemző, most viszont főleg hajmosás után elég nagy egybefüggő darabokban hámlik a fejbőröm. Mit tegyek?
2018. dec. 2. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszerészetben kapható (gyógyszeres sampon, mi készítjük) neve:

Detergens sulfuratum


Sárga-kék-fehér borítású tubusos krém állagú sampon - nagyon kevés kell + jól habzik is


Ezt fejbőrre alkalmazd, hajhosszra felesleges


Ne használj semmi mást a hajmosáskor, ha használod, mert nem fog megfelelően hatni.


(nekem combközépig ér)

A hajam egészsége miatt lazán bevállalnék 20cm levágást is, mert tudom, hogy gyorsan vissza nől.

2018. dec. 3. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Korpa ellen kipróbálhatod, hogy tojással mosol hajat(már próbáltam és nagyon jó) felturbozhatod még teafa illóolajjal is. Ez mehet az egész hajra is. Érdemes fecskendobe felszivni a tojást és úgy eloszlatni.


A száraz toredezo hajvegre meg a kókusz illetve argan olajat tudom javasolni.


Festeskor meg érdemes valamilyen kötéserositot hozzáadni a festekhez. Olcsóbb megoldás ebből a Kallósplex drágább pedig az olaplex.

2018. dec. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!