Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dauerral tud ilyen lenni a...

Dauerral tud ilyen lenni a szög egyenes hajam?

Figyelt kérdés
[link]

2018. dec. 3. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ilyen lesz és még sz.rrá is roncsolódik [link] úgyhogy ne csináld!
2018. dec. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy a lapockám közepéig ér a hajam.
2018. dec. 3. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor sem
2018. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Ami a linkelt képen van, azt gyerekkoromban spirál dauernek hívták, spirál alakú hajcsavarókra tekerték a hajat és az pont így lett göndör. A képen látható haj ezen kívül nagyon szépen formára van vágva, szerintem legalábbis, nem vagyok fodrász. A dauerolt haj viszont tényleg extrém sok ápolást igényel és nem jön ki a hajból, csak lenő.
2018. dec. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Évekig voltam dauerolva gimiben. Hát, nem teljesen olyan szép loknis, főleg ha kifésülgeted, akkor csak hullámos... Ha göndör loknikat szeretnél trükközni kell vele, hajhab, beszárítás, stb. De már közelebb leszel az eredményhez dauerral, mint szögegyenes hajjal. Ja! És nekem a 4+ évnyi dauerolás egyáltalán nem vágta tönkre a hajam, jelenleg sem festve sem dauerolva nincs és életerősebb, dúsabb, mint valaha... A hidrogénezés az egyetlen ami maximum tartósan tönkre vágja, de még az sem biztosan. Dauertól bajod nem lesz.
2018. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!