Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan akinek hosszú...

Van itt olyan akinek hosszú haja volt (pl derekáig ért) és kénytelen volt levágatni mert valamitől nagyon elroncsolódott?

Figyelt kérdés

Nekem a derekamig ért de kiszőkíttettem a végét és sajnos a hátam közepéig inkább levágattam, mert több cm-es darabok töredeztek le belőle állandóan.

Nagyon szomorú vagyok mert mindig is hosszú hajam volt 😞

Vannak is még sorstársak? Ti könnyen megbarátkoztatok a rövidebb hajjal?

Van valami amit szedtek vagy csináltok, hogy kicsit gyorsabban nőjön?

Köszi a válaszokat:)


23L



2018. dec. 4. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a derekam alá ért a hajam. Egyszer elmentem egy fodrászhoz és az letépte a hajam. Valahol ugyanúgy a derekamig ért valahol pedig a mellemig ért a hajam. Teljesen eltört ekkor az egész. Elmentem egy megbizható fodrászhoz aki megpróbálta rendbetenni a hajam, így ér mell alá a hajam most, de még mindig meglátszik a hajamon .
2018. dec. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Igen, nekem már derék alá ért picit, és most kellett levágni belőle több, mint 10 cm-t, mert már nagyon töredezett volt.

Tudom, nem sok, valakinek fel sem tűnik, de én sokkal rövidebben látom most :(

Nekem is a festéstől kezdett törni, pedig nem is szőkítve volt.

Annyit csinálok, hogy használok rá kókuszolajat, argánolajat, hajpakolást minden mosás után. Nem szárítom, nem vasalom, összefogott hajjal alszok, csak szárazon fésülöm Tangle Teezer-el.

Sajnos a fő oka a töredezésnek tudom, hogy a festés, ezzel tisztában vagyok, de nem hagyhatom abba, mert vannak már ősz szálaim.

Úgyhogy próbálok a hajamra vigyázni, amennyire csak lehet. Remélem egyszer még megnő fenék alá érőre :)

2018. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Igen, nekem borzalmasan el volt roncsolódva, és derékig erőből lapockáig le kellett vágni. Ez viszont annyira semmitmondóan nézett, hogy inkább gondoltam egy merészet, és nem sokkal később állig erő, hátul felnyírt bubi lett belőle, mondván, hogy ha már a hosszú hajamnak annyi, legalább ezt is kipróbálom. Azóta mindenki azt mondja, mennyivel jobban áll a rövid, sokkal könnyebben is kezelhető, nagyon megszerettem 🙂 még az is lehet, hogy valami pixie frizurát is kipróbálok tavasszal 🙂
2018. dec. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ne szomorkodj, majd visszanő. Én is voltam hasonló helyzetben, persze sajnáltam, de ki lehet bírni. Nem olyan drasztikus változás a derékig érőből a hátközépig érő, azért az még mindig viszonylag hosszú.
2018. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!